FeaturedVažne vestiВажноДомаћа такмичењаНајновијеРукомет

Рукометаши „упуцани“ на Стрелишту

Након паузе због Светског рукометног првенства на којем се репрезентација Србије није прославила настављена је и Супер рукометна лига Србије. Рукометаши Црвене звезде гостовали су у Панчеву лидеру шампионата и претрпели шести овосезонски пораз.

Динамо Панчево : Црвена звезда 32:27 (17:11)

Домаћин је знатно боље ушао у меч и већ на самом старту стигао до предности 3:0. Пулени Ненада Перуничића успевали су да одрже егел до половине првог половремена. Ипак, домаћин при презултату 5:5 прави серију од 8:0 и већ тада стиче недостижну предност. До краја полувремена црвено-бели су успели да делимично смање предност домаћина и на одмор се одлази резултатом 17:11.

Подршка рукометашима на „Стрелишту“

Као ретко када у последњим годинама наши рукометаши су имали велику подршку са трибина и превасходно захваљујући томе успевају да приђу домаћину на свега три гола заостатка – 21:24. Али, искуство домаће екипе коју предводи Ненад Вучковић није дозволило велики преокрет. Са три гола Динамо је потврдио победу, а коначан резултат је поставио Бугариновић са два гола у нишу сусрета за 32:27.

Дворана: „Стрелиште“. Гледалаца: 800. Судије: Ковач (Косовска Митровица) и Милосављевић (Звечан). Седмерци: Динамо 4 (2), Црвена звезда 4 (3). Искључења: Динамо 6, Црвена звезда 4 минута. Црвени картон: Вељко Милошевић (Динамо) у 27. минуту.

ДИНАМО ПАНЧЕВО: Милошевић 4, Пилиповић 2, Радановић, Стојановић 2, Димитријевић 8, Савић 1, Јездимировић, Јовановић, Павловић, Златановић, Дистол 2, Миленковић, Баруџић 4, Костадиновић 5, Вучковић 4, Радовановић. Тренер: Иван Петковић

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Чоловић, Пешић 6, Хорват, М. Николић, Н. Николић 1, Љубојевић 1, Љубеновић, Бугариновић 6, Панић, Херцеговац 1, Димић 3, Ђорђијевић, Рајичевић 4, Јовановић 2, Петрић 3, Стошљевић. Тренер: Антон Букилић