Домаћа такмичењаРукомет

Рукометаши ремизирали у Нишу

Рукометаши, фото "Новости"

Рукометаши Црвене звезде нису успели да савладају Железничар у Нишу у 13. колу Суперлиге – 34:34 (12:17). И поред пет голова предности на полувремену, наши играчи нису успели да освоје два бода, те су наставили да бележе лоше резултате у овој сезони.

Понајбољи у нашим редовима били су Суџум, Блечић и Докић са по шест постигнутих голова.

Ниш – Дворана: ОШ Мирослав Антић. Гледалаца: 1000. Судије: Косановић и Николић (Панчево). Седмерци: Железничар 6(5), Црвена звезда 5(3). Искључења: Железничар 14, Црвена звезда 6 минута.

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Ћућуз (15 одбрана, 2 седмерца), Милосављевић, Пр. Павловић, С. Јовановић, Ђурић 7, Васиљевић 3, Анђелић 2, Вељковић 11 (5), Мађар, Ђукић, Па. Павловић, Долић, Басарић, Станковић 4, Брњас 5, Станић 2.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Косановић (13 одбрана, седмерац), Јерај, Блечић 6, Живковић 4 (1), Милошевић 1, Пуцељ, Пантелић, Надовеза, Шћепановић 1, Павић 4, Пушица 1, Докић 6 (2), Шљиванчанин 2, Ћирић 3, Анђелић, Суџум 6.