ВажноНајновијеОстало

Звезда у полуфиналу плеј-офа ИХЛ лиге

Хокејаши Црвене звезде пласирали су се у полуфинале плеј-офа ИХЛ лиге пошто су и у реванш мечу четвртфинала савладали Војводину, овога пута у Новом Саду са 2:8.

Београдски црвено-бели су поново показали да су најбољи српски тим. Новом победом над новосадском Војводином обезбедили су пласман међу четири најбоље екипе ИХЛ лиге.

На овом мечу су се истакли Богдан Гаидаш са једним голом и три асистенције, Павел Поправка и Влачеслав Чегринцев су уз један погодак уписали и по две асиситенције, а по гол и асистенцију су забележили Угљеша Новаковић и Мирко Ђумић.

У полуфиналу плеј-офа ИХЛ лиге Црвена звезда ће играти против победника дуела Славија Јуниор – ЕЦЕ Цеље и имаће предност домаћег терена.

ВОЈВОДИНА – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2:8 (0:1, 0:3, 2:4)

Нови Сад – Ледена дворана СПЕНС. Судије: Ђ. Фазекаш, Т. Фазекаш, Дакић, Диманић. Казне: Војводина 30 минута, Црвена звезда 28 минута.

ВОЈВОДИНА: Белић, Де Маса Карлсон, Бабић 1 (1ас), Ченгери, Дергачев, Дроздик, Екмешчић, Хрина, Јерковић, Лантање (1ас), Ле Фол, Матић, Милићевић, Милојковић, Мирковић (1ас), Николић, Радосављевић, Томашевић, Вучуревић 1.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Митић, Ранковић, Анић, Бркушанин 1, Чегринцев 1 (2ас), Даниел 1, Драговић, Гаидаш 1 (3ас), Јанковић, Керезовић (1ас), Кулешов (1ас), Марковић, Машић, Новаковић 1 (1ас), Подунавац, Поправка 1 (2ас), Сабадош, Шпањевић, Вукићевић, Вуковић, Цвик 1, Ђумић 1 (1ас).