FeaturedVažne vestiВажноНајновијеОсталоРагби

Рагбисти Црвене звезде одбранили трофеј Купа Србије

Црвена звезда одбранила Куп Србије!

Црвено-бели су данас у Нишу на терену СЦ Чаир пред око 150 гледалаца савладали домаћи Раднички са 42-12 (12-6). Данашљом победом Звезда је по трећи пут дошла до трофеја у Купу Србије, а други пут заредом.

“Чекићари” су пружили солидан отпор, поготово у првом полувремену када су најпре у 15 минуту дошли у водство есејем Милоша Миљковића и голом Ђорђа Стошића. Звезда ипак до краја првог полувремена успева да прекрене резултат и да на одмор оде са предношћу од 12-6.

Раднички Ниш – Црвена звезда 12-42 (6-12)

Ниш 26.05.2019. Стадион: СЦ Чаир. Гледалаца: 150. Судија: Радослав Новаковић (Београд). Црвени картони: Раднички Ниш (Стефан Јовановић 58 мин, Александар Илић 80 мин.) Црвена звеза (Милош Зоговић 80 мин).

Поени за Раднички Ниш: 2 есеја – 15 и 58 мин. Голови: Ђорђе Стошић 2/2.

Поени за Црвену звезду: 7 есеја – 23, 35м, 45м, 53, 63м, 67м, 79м. Голови: 7/7

Р13К Раднички Ниш: Стефан Јовановић, Ђорђе Стефановић, Стефан Арсић, Бојан Анђелковић, Милош Тамбурић, Милош Миљковић, Ђорђе Стошић, Александар Илић, Милош Сташин, Александар Стошић, Марко Миленковић, Михајло Јовић, Лазар Живковић. Резерве: Иван Пантић, Марко Ђук, Марко Тодоровић, Бојан Јекић.

РЛК Црвена звезда: Милош Зоговић, Илија Крстић, Никша Унковић, Петар Милановић, Никола Ђурић, Стефан Николић, Владимир Дедић, Стефан Недељковић, Вук Штрбац, Слободан Манак, Данијел Вотсон, Матеј Бајић, Александар Ђорђевић. Резерве: Војислав Дедић, Велибор Срећковић, Натан Тапе, Џек Трелакор.

(извор: ragbiligesrbije.rs)