Važne vestiВажноВатерполоЖенски ватерполоНајновијеОбавештења

Без победника у првом мечу финала плеј-офа

Ватерполисткиње Црвене звезде одиграле су нерешено 8:8 са Палилулом у првом мечу финалне серије плеј-офа Првенства Србије.

Звезда је у прве две четвртине била боља, водила 4:3. Палилула се вратила у трећем делу и крајем те четвртине имала је предност од 7:5. Врло брзо су Пантовић и Новаковић изједначиле. Миладиновић је поново вратила предност Палилули да би у последњем минуту Илићева изједначила.

Одлука о прваку државе биће донета у другој утакмици Звезде и Палилуле која се игра у недељу (16.30 часова) на базену СРЦ Милан Гале Мушкатировић.

Победник другог двобоја ће бити првак државе, а уколико се и други меч заврши нерешеним резултатом шампиона државе ће одлучивати петерци.

ПАЛИЛУЛА- ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 8:8 (1:1, 2:3, 4:1, 1:3)

Београд – Базен: Ташмајдан. Судије: Сивчев и Стефановић. Искључења: Палилула 10, Црвена звезда 11. Петерци: Палилула 2(1).

ПАЛИЛУЛА: Петровић, Игњић, Плећаш, А.Милићевић 1, Трмчић, Рудић 2, Глушћевић 1, Д. Милићевић, Марков 1, Мандић 1, Миладиновић, Колашинац, Димитријевић, Настић 1. Тренер: Јанковић

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Лазић, Пантовић 1, Чегар, Мијушковић, Ђукић, Зелић, Миловановић, Новаковић 3, Капларевић 1, Илић 1, Тодоровић 1, Јаковљевић 1, Згоњанин, Мишковић. Тренер: Ивковић