Vaterpolistkinje Crvene zvezde ostale su bez šampionske titule pošto su u revanš meču finalne serije plej-ofa Prvenstva Srbije izgubile od Palilule rezultatom 9:11.

Nepunih šest minuta pre kraja Palilula je vodila sa 10:6. Tada je Zvezda zaigrala na sve ili ništa i za nešto više od tri minuta došla na korak do izjednačenja. Pogotkom Teodore Rudić 19 sekundi pre kraja Palilula je odbranila prednost i stigla do najvažnije pobede u istoriji kluba.

Medalje i pehar igračicama oba tima uručio je Đorđe Đorđević izvršni direktor Vaterpolo saveza Srbije.

CRVENA ZVEZDA – PALILULA 9:11 (1:2, 3:4, 1:3, 4:2)

Beograd – Bazen: SRC Milan Gale Muškatirović. Sudije: Raković-Krstonošić i Balažević. Igrač više: Crvena zvezda 12(3), Palilula 8(2). Dve igračice više: Crvena zvezda 1(0).

CRVENA ZVEZDA: Lazić, Panotivć 2, Čegar, Mijušković 1, Đukić, Miljković, Milovanović, Novaković 1, Kaplarević 1, Ilić, Teodorović 1, Jakovljević, Zgonjanin, Mišković 3. Trener: Ivković.

PALILULA: Petrović, Ignjić, Plećaš, A.Milićević 4, Trmčić, Rudić 1, Gluščević 2, D.Milićević, Markov, Mandić 2, Miladinović 1,Kolašinac, Dimitrijević, Nastić 1.