FeaturedМоја Црвена звездаНајновијеФудбал

Још један погодак Гаврића за нову победу и повратак на деобу првог места Графичара!

У 15. колу Прве Лиге Србије, развојни тим Црвене звезде савладао је ФК Синђелић са 1:0. Утакмицу је обележио фудбалер Графичара Жељко Гаврић.

Стрелци за Графичар: Гаврић 32.

Стадион Рајко Митић – југ вештачка трава

Гледалаца: 1000.

Састав Графичара: Савић – Дабић, Марјановић, Мркела, Николић –  Сантрач (од 70. Стојић),  Фићовић – Станојев (Пановић), Маронг (од 62. Ђорђевић), Гаврић – Кукуличић.

Након нешто споријег почетка, на сцену је ступио најбољи играч ПЛС Жељко Гаврић који феноменалним ударцем са 20ак метара доводи Графичар у вођство.

Било је још пар прилика, али се мреже више нису тресле до краја првог полувремена.

Без правих прилика почетком другог полувремена. Занимљива сцена на трибинама где се дечијим гласом орило „Гаврићу, мајсторе, не дамо те никоме“, што је још један показатељ колико добру полусезону Гаврић игра, те је постао и идол деци.

У 69. минуту прилику је имао Југ Станојев, али се није најбоље снашао и његов шут одлази далеко ван гола.

Није било прилика до краја меча, који је завршен минималном победом Графичара.

У наредном сусрету Графичар дочекује Раднички 1923 у одложеном мечу 13. кола.