FeaturedVažne vestiВажноВатерполоЖенски ватерполоНајновијеОбавештења

Звезда победом почела борбу за трофеј Купа Србије

Ватерполисткиње Црвене звезде оствариле су тријумф у првом мечу првог турнира Купа Србије против Војводине резултатом 11:10.

Звездине даме су домаћини првог турнира Купа Србије који се одржава овог викенда на базену СРЦ Милан Гале Мушкатировић, а поред Звезде и Војводине учествују још Сента, Палилула и Таш 2000.

Београђанке су стартовале минималном победом над Новосађанкама. Иако је Војводина после првог полувремена водила са 6:4, наш тим је одиграо маестрално трећу четвртину, преокренуо резултат у своју корист и на крају заслужено тријумфовао.

Најефикасније у тиму Драгане Ивковић биле су Јована Пантовић и Ања Мишковић са по 3 поготка.

Наше ватерполисткиње сутра (субота, 12.30) играју против Сенте.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ВОЈВОДИНА 11:10 (2:3, 2:3, 3:0, 4:4)

Београд – Базен: СРЦ Милан Гале Мушкатировић. Судије: Клисура и Голијанин. Искључења: Црвена звезда 3, Војводина 11. Петерци: Црвена звезда 1 (0), Војводина 2 (2).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Лазић, Пантовић 3, Чегар 2, Ћоровић, Лујић 1, Зелић, Миловановић, Мијушковић, Тодоровић, Илић, Гашић 2, Шарац, Карличић, Мишковић 3. Тренер: Ивковић.

ВОЈВОДИНА: Травар, Швец 3, Авдић 2, Бањац, Тробоњача, Павлин, Шошић, Кесеги, Попов, Рончевић 4, Моћан 1. Тренер: Телечки

The post Звезда победом почела борбу за трофеј Купа Србије appeared first on СД Црвена звезда.