ВажноНајновијеОстало

Црвено-бели и други пут славили против Цеља

Црвена звезда је забележила још један тријумф против Труе Цеља у ИХЛ лиги, овога пута резултатом 7:2.

Наши хокејаши су тек у другој трећини успели да „начну“ ривала голом Евгенија Каситског. До краја тог периода игре су постигли још три гола, а у 42. минуту било је 5:0. Након гола гостију, Звезда је преко Алексе Гвозденовића и Вјачеслава Чегринцева повела са 7:1, да би Цеље у 53. минуту постигло још један гол за коначних 7:2.

Голова за Црвену звезду постигли су Евгениј Каситски, Душан Јанковић, Михал Данијел, Василије Анђелковић, Угљеша Новаковић, Алекса Гвозденовић и Вјачеслав Чегринцев, а најбољи асистент на мечу био је Марко Бркушанин са 4 успешна додавања за гол.

Црвено-бели и даље држе 3. место на табели, а наредног викенда би требало да се састану са екипом Младости у Загребу.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ТРУЕ ЦЕЉЕ 7:2 (0:0, 4:0, 3:2)

Београд – Ледена дворана Пионир. Судије: Ђ. Фазекаш, Пожар, Николић, Дакић. Казне: Црвена звезда 8 минута, Цеље 6 минута.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Митић, Ранковић, Анић (1ас), Анђелковић 1, Бркушанин (4ас), Чегринцев 1 (1ас), Даниел 1 (1ас), Гвозденовић 1, Јанковић 1, Каситски 1, Машић (1ас), Млађеновић, Новаковић 1 (1ас), Подунавац (1ас), Поповић (1ас), Ристић, Шпањевић (1ас), Таракан (1ас), Вуковић (1ас), Цвик.

ТРУЕ ЦЕЉЕ: Гајшек, Васић, Чурћић, Ј. Флајс (1ас), Ж. Флајс, Грошељ (1ас), Ф. Јерам, У. Јерам, Кастелиц 1, Клавжар, Колар, Кукович, Немечек 1, Огризек (2ас), Сребот, Вох, Зупанц.

The post Црвено-бели и други пут славили против Цеља appeared first on СД Црвена звезда.