FeaturedVažne vestiВажноВатерполоНајновијеРегионална лига

Пораз црвено-белих од Младости

Ватерполисти Црвене звезде поражени су у 10. колу Триглав регионалне лиге од ХАВК Младости резултатом 9:12 у другој фази такмичења, доигравању од 1. до 5. места.

Гости су већ на самом старту стигли до убедљивог вођства од 5:1 и контролисали су резултат до самог краја. Звезда је до полувремена смањила на 3:6, а средином треће четвртине, након гола Танкосића и на 5:7, али је Младост узвратила са три гола за плус пет.

Головима Радојевића, Јанковића и Васина црвено-бели опет прилазе на два гола заостатка (8:10), међутим Загрепчани рутински приводе меч крају и стижу до тријумфа – 9:12.

Наредног викенда на програму је 11. коло када Црвена звезда гостује екипи Јадран Царине из Херцег Новог у оквиру доигравања од 1. до 5. места.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ХАВК МЛАДОСТ 9:12 (2:6, 1:0, 3:4, 3:2)

Београд – Базен: СРЦ Милан Гале Мушкатировић. Судије: Јаков Блашковић и Лазар Анђелић. Играч више: Црвена звезда 6(2), Младост 4(3). Петерци: Црвена звезда 1(0), Младост 2(1).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Мишовић, Танкосић 3, Касум, Глигоријевић, Васин 1, Илић 1, Радојевић 1, Јанковић 1, Рађен 1, Вукичевић, Гусаров 1, Радовић, Иванов, Шулц. Тренер: Игор Милановић.

МЛАДОСТ: Марцелић, Раду 2, Милош, Биљака, Ћук 2, Бајић, Букић 4, Лазић, Бовен 2, Дашић, Кунац, Харков, Јурлина, Врлић 2. Тренер: Зоран Бајић.

The post Пораз црвено-белих од Младости appeared first on СД Црвена звезда.