FeaturedVažne vestiВажноКошаркаМлађе категоријеНајновијеОбавештења

Јуниори завршили турнир на 6. месту

Јуниори Црвене звезде мтс заузели су шесто место на квалификационом турниру АНГТ “Марко Ивковић “у Београду.

Црвено-бели су у утакмици за пето место поражени од екипе Цедевите Олимпије резултатом 66:59 (23:8,20:11;7:23,17:16).

Очигледно под утиском пропуштене прилике и изгубљене утакмице у борби за финале (Париз – Партизан НИС) црвено-бели су изузетно слабо ушли у утакмицу, изгубили прву четвртину 23:8,а на полувремену је било 43:19 за госте из Љубљане.

У трећој четвртини црвено-бели су успели да значајно смање предност гостију,погађали су Бранковић, Остојић, Добрашиновић и Михаиловић, па се на последњи одмор отишло са активним резултатом 42:50.

Ипак, у последњој деоници црвено-белима је понестало снаге, гости су одржавали предност од 8-10 поена током последње деонице, а последњи кош на турниру за Црвену звезду убацио је Бошњак и то тројку за коначних 59:66.

Најефикаснији у екипи Црвене звезде били су Михаиловић са 15 и Добрашиновић са 13 поена.