Архива

Девојке лако са Визуром

После нешто више од сат времена игре одбојкашице су савладале екипу Визуре резултатом 3-0 (25-13, 25-19,  25-21).  Наше девојке су пружиле квалитетну партију и  поприлично лако су изашле на крај са ривалом из прошлогодишње  финалне серије. У редовима Црвене звезде неколико девојака је  имало двоцифрени учинак, па се може рећи да је ово победа  колектива. Треба истаћи да је екипу Визуре са клупе предводио  истакнути бивши репрезентативац и капитен нашег клуба-Дејан  Брђовић. Овом победом одбојкашице су се учврстиле на челу  табеле где се надамо да ће остати до краја првенства.