Featured Važne vesti Важно Ватерполо Домаћа такмичења Најновије

Црвено-бели успешнији y дербију

Ватерполисти Црвене звезде савладали су у дербију Партизан на 25.мају – 12:10 (4:5, 5:1, 2:2, 1:2).

Црвено-бели су били успешнији у другом овосезонском дербију, у неодиграној утакмици А1 Регионалне лиге, која ће се бодовати у Суперлиги Србије.

Црно-бели су имали предност након прве четвртине (4:5), али су у другој деоници црвено-бели захваљујући Марку Радовићу стигли до преокрета и преломили утакмицу у своју корист, 9:6.

Нерешено је било у трећем кварталу, после којег је Звезда задржала стечену вођство (11:8), да би у последњих 8 минута ривал само успео да смањи минус, за коначних 12:10.

Марко Радовић је био најефикаснији са 4 гола, пратио га је Филип Радојевић са 3.

У среду 4.марта, на 75. рођендан Црвене звезде, ватерполисти ће дочекати актуелног шампиона, екипу Шапца, (20х, 25.мај).

Црвена звезда – Партизан 12:10 (4:5, 5:1, 2:2, 1:2)

Београд, базен: „25.мај“/ МГМ. Гледалаца: 400. Судије: Голијанин и Миловић. Играч више: Црвена звезда 8(4), Партизан 6(4). Петерци: Црвена звезда 3(2), Партизан 1(0).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Мишовић, Танкосић 1, Касум 2, Милојевић, Васин, Илић, Радојевић 3, Јанковић, Рађен 1, Гусаров, Радовић 4, Иванов, Шулц. Тренер: Милановић.

ПАРТИЗАН: Булајић, Гбадамаси 2, Бараћ, Нешић, Смиљевић 2, Андрин, Радановић 4, А.Митровић, Вићковић 2, Тимотијевић, Јакшић, П.Митровић, Влаховић, Бановић. Тренер: Башић.

The post Црвено-бели успешнији y дербију appeared first on СД Црвена звезда.