FeaturedVažne vestiВажноДомаћа такмичењаНајновијеРукомет

Нови Пазар – Црвена звезда 35:28 (19:11)

Рукометаши Црвене звезде поражени су у хали „Пендик“ од Новог Пазара 35:28 (19:11) у 9.колу АРКУС лиге.

Нису успели црвено-бели да надограде тријумф против Железничара и учврсте своје место на табели које води у плеј-оф. У директном дуелу против ривала за четврто место изабраници Жикице Милосављевића нису успели да укњиже нова два бода.

У томе је много одмогао лош старт. Нови Пазар је практично у првих 10 минута урадио највећи део посла, повео 6:0 и није имао проблема да контролише предност до краја меча. Головима у серијама домаћа екипа је имала високих 19:11 на крају првих тридесет минута.

У наставку је Нови Пазар стигао до максималних 10 голова разлике (22:12), што је тргло црвено-беле. Успели су да смање предност противника на пет голова разлике, да преполове, али не и да озбиљније угрозе вођство, нажалост. Одбили су налет Звезде играчи Новог Пазара и мирно привели утакмицу крају. Матичић и Стевовић су поставили коначних 35:28 у последњем минуту.

Виктор Матичић је најефикаснији са 7 голова, по 5 су постигли Иван Хорват и Никола Богојевић, Балша Стевовић је додао 4.

У наредном колу Рудар из Костолца стиже у „Шумице“.

Нови Пазар – Црвена звезда 35:28 (19:11)

Нови Пазар, дворана: „Пендик“. Без гледалаца. Судије: Миленко Алимпић и Здравко Црњански (Бачка Паланка). Искључења: Нови Пазар 2, Црвена звезда 4 минута. Седмерци: Нови Пазар 4(3), Црвена звезда 3(3).

НОВИ ПАЗАР: Гуџевић, Мујчиновић 2, Радисављевић 4, Станојевић 3, Арифовић, Сејфовић 3, Брунчевић 1, Мекић 1(1), Међедовић 4, Ракић 14(2), Хакић 2, Кукић 1. Тренер: Хасан Мемић

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Чоловић, Ђуровић 2, Хорват 5, Лазић, Стевовић 4, Тодоровић 2, Јовић, Мајес, Рајичевић 1, Јелић, Поповић, Матичић 7(3), Благојевић, Брети, Богојевић 5, Роган 2. Тренер: Жикица Милосављевић

The post Нови Пазар – Црвена звезда 35:28 (19:11) appeared first on СД Црвена звезда.