FeaturedVažne vestiВажноКошаркаМлађе категоријеНајновије

Црвено-бели убедљиви, трипл-дабл Вујичића

Кадети и јуниори Црвене звезде мтс имали су веома успешан викенд за собом. У 11. колу Кадетске и Јуниорске лиге Србије црвено-беле селекције имале су истог ривала – Константин из Ниша. Јуниори су гостовали вршњацима из Константина и прилично рутински тријумфовали резултатом 81:94.

Након неизвесног првог полувремена црвено-бели су заиграли значајано боље у наставку. Трећу деоницу су решили у своју корист резултатом 28:16 и тако отклонили свако питање победника. Феноменалну партију имао је Милутин Вујичић који је забележио трипл-дабл учинак са 13 поена, 11 скокова и десет асистенција. То му је донело индекс корисности 25. Такође, требало би издвојити учинак Огњена Матовића који је меч завршио са 20 поена и шест скокова, а двоцифрени су били и Никола Шарановић са 16 поена и осам скокова, Филип Бранковић који је уписао 14 кошева и Марко Михаиловић који је уписао 13 поена.

Кадети су на домаћем терену савладали истог ривала веома убедљиво. Још од првог минута црвено-бели су заиграли изразито чврсто у одбрани и успоставили потпуну контролу. На крају, црвено-бели су уписали убедљив тријумф – 93:60. Занимљиво је истаћи да је уживо пренос ове утакмице могао да се гледа на јутуб каналу КК Црвена звезда мтс где и сада можете погледати меч:

Најбољи појединци сусрета били су Андрија Вуковић који је уписао 21 поен уз девет скокова, Никола Топић који је меч завршио са 19 поена, шест асистенција и пет украдених лопти. Двоцифрен је био и Филип Радаковић који је уписао 15 кошева, шест скокова и пет украдених лопти.

КЛС: Црвена звезда мтс – Констанитн 93:60 (34:12, 23:9, 12:21, 24:18)

Црвена звезда мтс: Симић 6, Радовановић 3, Радаковић 15 (6ск, 5ул), Топић 19 (6ас, 5ул), Марјанац 4 (8ск), Гагић 5, Богдановић 5, Чубрановић 2, Лутовац 6, Дабић 3, Радојевић 4, Вуковић 21 (9ск).

ЈЛС: Константин – Црвена звезда мтс 81:94 (22:24, 25:22, 16:28, 18:20)

Црвена звезда мтс: Вукас 4, Вудраговић 3, Радаковић, Вујичић 13 (11ск, 10ас), Михаиловић 13, Павловић 5, Шарановић 16 (8ск), Вуковић, Матовић 20 (6ск), Топаловић 1, Радојевић 5, Бранковић 14.

The post Црвено-бели убедљиви, трипл-дабл Вујичића appeared first on СД Црвена звезда.