FeaturedVažne vestiВажноЖенска кошаркаКошаркаМлађе категоријеНајновије

Кадеткиње стотком до дванаесте победе

Кадетска селекција ККЖ Црвена звезда Комбанк остварила је дванаесту победу, веома убедљиву, над противником из Краљева. У оквиру 13.кола Триглав женске кошаркашке лиге Звезда је славила 102-33 (24-5, 28-7, 27-17, 23-4).

Без проблема су изабранице Немање Планојевића стигле до новог тријумфа. Веома су биле расположене Звездине наде, о чему говори и резултат. Тренер Планојевић је равномерно распоредио минутажу, победи су дале допринос све девојке.

Већ у првој четвртини је било јасно да ће Звезда наставити максимални низ. У првом периоду црвено-беле су стекле великих 24-5, на полувремену је разлика била дуплирана, 52-12.

У наставку се разлика повећавала, нешто већи отпор гошће пружиле у трећој деоници (79-29), да би у четвртом кварталу Црвена звезда прешла и сто поена, до коначних 102-33, после поена Теодоре Ивановић у завршници.

Најефикаснија је била капитен Дуња Зечевић, нови дабл-дабл учинак: 24 поена, 13 скокова. Јована Спасовски је убацила 18 поена, уз 8 освојених лопти, Ана Милановић 12, Теодора Ивановић 11.

Црвену звезду у наредном периоду очекује заостали дуел 6.кола против КЖК Партизан 1953, а затим и гостовање екипи ЖКК Рас.

ККЖ Црвена звезда Комбанк: Кнежевић 8 (5ск 3укл 1блк), Улемек 6, Јанковић, Ивановић 11 (5ск 3укл), Данић 3, Зечевић 23 (13ск 5ас 3укл 5блк), Матић 6 (4ск 5укл 8ас), Спасовски 18 (8ск 6ас 8укл), Милановић 12 (6ск 6ас 3укл 2блк), Дацић (2ск 1блк), Јевтовић 9 (4ск 3ас 3укл 5блк), Станковић 5 (3ск). Тренер: Немања Планојевић

The post Кадеткиње стотком до дванаесте победе appeared first on СД Црвена звезда.