FeaturedVažne vestiВажноНајновијеФудбалФутсал

Нови бродолом футсалера Црвене звезде

Футсалери Црвене звезде ни у трећем пролећном сусрету нису успели да остваре позитиван резултат. Након два убедљива пораза од нишког Винтер спорта и екипе Земуна Само право, црвено-бели су доживели тежак бродолом и на гостовању у Врању.

КМФ Врање : КМФ Црвена звезда 7:1 (2:1)

Иако почетак није наговештавао да ће црвено-бели доживети дебакл, у другом полувремену је дошло до потпуног пада, као у мечу против екипе Земуна Само право.

Звезда је повела у 5.минуту голом Дениса Инајетовића, да би Врањанци головима Алијија и Трајковића преокренули резултат до полувремена, (2:1).

У наставку, Врање је у кратком року постигло три гола. Трајковић је постигао још два гола, колико и Милосављевић, стрелац је био и Николић за коначних 7:1. Екипа Врања је искористила два казнена ударца

У наредном колу, Црвена звезда дочекује Нову Пазову.

Хала: СЦ „Врање“
Судије: Братислав Јовић, Игор Младеновић, Иван Станковић
Стрелци: 0:1 Инајетовић, 1:1 Алији, 2:1 Трајковић, 3:1 Николић (пенал), 4:1 Трајковић, 5:1 Трајковић (пенал), 6:1 Милосављевић, 7:1 Милосављевић.
КМФ ВРАЊЕ: М.ТАСИЋ, П.НИКОЛИЋ, МИЛОСАВЉЕВИЋ, Д.ТАСИЋ, ТРАЈКОВИЋ, М.Николић, Миленковић, Јањић, Додић, Стојановић, Алији, Стојковић.
КМФ ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: МЛАДЕНОВИЋ, САРИЋ, ИНАЈЕТОВИЋ, ПЕТРОНИЈЕВИЋ, МИЛОСАВЉЕВИЋ, Максимовић, Јевтић, Лончар, Анђелковић, Ђуричић. Тренер: Влада Радојчић.