FeaturedVažne vestiВажноМлађе категоријеНајновијеФудбал

Звездаши на каљењу – Три утакмице за Катића

У викенду за нама, укупно четворица фудбалера је наступало за своје клубове у Првој лиги Србије, док су остали били “слободни” услед репрезентативне паузе.

Најзаузетији је био Андрија Катић одигравши три меча за седам дана. Против Радничког се добро држао до 76. минута после чега је капитулирао, у мечу са Жарковом је био перфектан, а у дуелу са Црвеном звездом је примио три поготка. Истакао се и Владимир Лучић одигравши сјајно против крагујевачког Радничког и нашег клуба. Незамењив у редовима панчевачког Железничара био је Марко Конатар одигравши 180 минута, док је Ибрахим Мустафа у оба наврата шансу добио са клупе.

ЗВЕЗДАШИ НА КАЉЕЊУ:

Андрија Катић (ИМТ) – 90 минута, пораз од Радничког 1923 (3:1); 90 минута, победа над Жарковом (1:0); 90 минута, пораз од Црвена звезде (0:3)

Марко Конатар (Железничар П.) – 90 минута, пораз од Колубаре (3:1); 90 минута, пораз од Трајала (2:1)

Владимир Лучић (ИМТ) – 90 минута, победа над Жарковом (1:0); 78 минута, пораз од Црвене звезде (0:3)

Ибрахим Мустафа (Раднички СМ) – 45 минута, победа над Борцем (1:0); 26 минута, победа над Земуном (2:0)

The post Звездаши на каљењу – Три утакмице за Катића appeared first on СД Црвена звезда.