Регионална лигаРукомет

Нови пораз у СЕХА лиги

Борац је у Бањалуци нанео још један пораз нашем тиму. У 14. колу СЕХА лиге домаћин је славио резултатом 35:25 (16:14).

Наши рукометаши су боље почели меч и убрзо водили са 1:4, али Бањалучани не дозвољавају велику предност и долазе до првог изједначења (5:5). До 20. минута резултат је био нерешен (11:11), али онда Борац стиче два гола предности са којима одлази на одмор (16:14).
У наставку сусрета црвено бели губе ритам. Предност Борца се стално увећавала.  У пар наврата је износила и 12 голова предности што је била највећа разлика. На крају утакмице резултат је био 35:25. Наши рукометаши и даље су последњи на табели регионалне СЕХА лиге са 3 бода, али имају и утакмицу мање од претпоследње Сутјеске.

БОРАЦ М:ТЕЛ – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 35:25 (16:14)
Дворана: СД Борик. Судије: Кнежевић и Зовко. Седмерци: Борац 2/3, Црвена звезда 2/3. Искључења: Борац 8 минута, Црвена звезда без искључења.
БОРАЦ М:ТЕЛ: Блажевић (10 одбрана), Сабљић 2, Панић 5, Тешић 2, Љубишић (2 одбране), Стојановић 2, Микић 4, Мандић 5, Хасељић (6 одбрана), Шубара, Обрадовић 2, Карачић 4, Тривунџа 3, Ћелић 2, Ђукић 3, Врањеш 1.
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Иванишевић (5 одбрана), Пауновић, Живковић 2, Милошевић 2, Пантелић, В. Томић 3, Павић 3, А. Томић (4 одбране), Пушица 5, Ћоровић 2, Јерај (5 одбрана), Цветковић, Докић 4, Анђелић 1, Брајовић 2, Митровић 1.