FeaturedVažne vestiВажноКлупска дешавањаНајновијеФудбал

Звездаши на каљењу – Распуцани Ибрахим

У викенду за нама, девет од укупно 13 фудбалера на позајмицама је наступало у својим садашњим клубовима. Показали су завидан квалитет, а посебно запажени били су голгетерски расположени Ибрахим Мустафа, Владимир Лучић и Срђан Спиридоновић.

Ибрахим Мустафа који је тренутно члан Радничког из Сремске Митровице био је изразито ефикасан протеклог викенда. За 65 минута колико је провео у игри против Мачве, постигао је два поготка и донео свом тиму победу у овом дуелу. Ово је био пети погодак за нападача из Гане у досадашњем такмичењу у Првој лиги Србије.

ИМТ је савладао Лозницу резултатом 2:0, а један од најбољих играча на терену био је Владимир Лучић, који је постигао водећи погодак и тиме значајно допринео да „трактористи“ освоје нова три бода. Поред њега, сигуран на голу екипе са Новог Београда био је Андрија Катић, а последњих 15 минута одиграо је и Мартин Новаковић.

Када су у питању наши фудбалери на позајмици у иностранству, Срђан Бабић је командовао одбраном Алмерије у победи над Тенерифама и одиграо свих 90 минута, док је Срђан Спиридоновић био најбољи играч Атромитоса у поразу од Ариса, а постигао је и једини гол за своју екипу.

Минутажу у овом колу нису имали Александар Лукић (ИМТ), Милан Илић (Лозница), Данило Радоњић (Тимок) и Алекса Стојковић (Златибор).

ЗВЕЗДАШИ НА КАЉЕЊУ:

Никола Васиљевић (Напредак) – 90 минута, пораз од Пролетера (0:1)

Андрија Катић (ИМТ) – 90 минута, победа над Лозницом (2:0)

Срђан Бабић (Алмерија) – 90 минута, победа против Тенерифа (3:1)

Ричард Одада (Металац) – 90 минута, победа над Радничким 1923 (4:1)

Мартин Новаковић (ИМТ) – од 76.минута, победа над Лозницом (2:0)

Владимир Лучић (ИМТ) – 90 минута, победа над Лозницом (2:0), постигао гол

Срђан Спиридоновић (Атромитос) – 86 минута, пораз од Ариса (1:3), постигао гол

Ибрахим Мустафа (Раднички СМ) – до 65.минута, победа над Мачвом (3:0), постигао два гола

Лука Марковић (Бачка) – од 58.минута, реми са Инђијом (0:0)

The post Звездаши на каљењу – Распуцани Ибрахим appeared first on СД Црвена звезда.