FeaturedVažne vestiВажноДомаћа такмичењаЖенска кошаркаКошаркаМлађе категоријеНајновије

Кадеткиње убедљиве против гошћи из Чачка

Кадетска селекција ККЖ Црвена звезда мтс остварила је и другу, убедљиву победу на старту нове сезоне. Екипа Немање Планојевића савладала је ЧА Баскет 2.колу Триглав ЖКЛС 94-36 (31-4, 20-12, 20-10, 23-10) у „Баскет Ситију“.

Све је практично решено у првих десет минута, у првој четвртини коју је Звезда решила у своју корист 31-4. У наставку су црвено-беле повећавале разлику, на полувремену је било 51-16, на крају трећег периода 71-26 и на крају коначних 94-36.

Тренер Планојевић је искористио прилику да свим девојкама пружи шансу и минутажу. И поред високе разлике и разлике у квалитету, црвено-беле су показале допадљиву кошарку.

Истакле су се Ана Милановић са 21 поеном и 12 скокова, Јован Јевтовић је ухватила исти број лопти и убацила 16 поена, док је Ана Јованов уз 15 поена имала и 9 успешних додавања. Двоцифрени учинак имала је и Јулија Матић са 12 поена, док је Ивона Вукша имала 14 скокова.

У наредном колу Црвена звезда гостује екипи Радивој Кораћа, која уз наш тим, Арт Баскет и Рас има две победе.

ККЖ Црвена звезда мтс: Данић 8 (7ас), Дракул 3, Зечевић 7, Милановић 21 (12ск), Прванов 2, Јованов 15 (9ас), Матић 12, Вукша (14ск), Јевтовић 16 (12ск), Ђурђевић 5, Стојановић 5. Тренер: Немања Планојевић.

The post Кадеткиње убедљиве против гошћи из Чачка appeared first on СД Црвена звезда.