FeaturedVažne vestiВажноДомаћа такмичењаНајновијеРукомет

Рукометашице и даље без победе, Бекамент славио на Бањици

ЖРК Црвена звезда поражен је у 10. колу АРКУС лиге за жене од Бекамента на Бањици 24:36 (12:20).

Нису успеле црвено-беле да парирају другопласираној екипи шампионата Србије. Звезда је до средине првог полувремена имала активан резултат, али су уследиле две брзе серије гошћи, доста грешака у нападу екипе коју предводи Славко Крњајац, и од 8:8 Бекамент је на полувремена отишао са 12:20. Велики проблем за Славка Крњајца су представљала три искључења за пивотмена Иву Андрић.

У другом делу екипа из Аранђеловца је увећала разлику, која је постала двоцифрена, и контролисала до краја. Велику прилику су добиле јуниорке пивотмен Андреа Сташић и Николина Видић на десном крилу, која је својим трећим голом поставила коначних 24:36.

Александра Митић је била најефикаснија са 6 голова, по четири су постигле Јелена Кострешевић и Тамара Ђурковић, Николина Видић три.

Звезда у наредном колу путује у Нови Сад на дуел против Војводине, коју предводи бивши тренер наших рукометаша и дугогодишњи тренер у омладинској школи, Радан Ровчанин.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – БЕКАМЕНТ 24:36 (12:20)
Београд, хала: УСЦ „Вождовац“. Гледалаца: 150. Судије: Зоран Попов (Нови Сад) и Горан Ристић (Кикинда). Искључења: Црвена звезда 10, Бекамент 2 минута. Седмерци: Црвена звезда 3(2), Бекамент 4(4).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Митић, Шашић 2(1), Петковић 2, Момчиловић, Ристић 1, Ђурковић 4, Ћорић, И.Крћа, Јелић, Сташић 2, А.Крћа, Ненадић, Видић 3, Митић 6(1), Кострешевић 4(1), Андрић. Тренер: Славко Крњајац

БЕКАМЕНТ: Радојичић, Прековић 2, Степановић Војчић 8(4), Станојловић 3, Анић 3, Петровић 3, Симић, Лазаревић, Анкић, Рајовић, Стекић 5, Агатуновић 3, Коцић 6, Нићифоровић, Манчић 3. Тренер: Саша Бошковић

The post Рукометашице и даље победе, Бекамент славио на Бањици appeared first on СД Црвена звезда.