FeaturedVažne vestiВажноВатерполоДомаћа такмичењаЖенски ватерполоМлађе категоријеНајновије

Звезда одбранила Куп Србије у категорији играчица рођених 2004. године и касније

Ватерполисткиње Црвене звезде рођене 2004. године и касније одбраниле су трофеј у Купу Србије, пошто су на финалном турниру у Шапцу биле боље од домаћег Шапца, Таша 2000 и Спартака.

Црвено-беле су на старту савладале домаћина 25:2, потом су лако победиле тим из Суботице резултатом 21:6, уз шест голова Таре Пејчић,, док је Таш 2000 пружио јачи отпор, али су црвено-беле и у том сусрету биле сигурне и тријумфовале су са 13:7. После осам минута тим Ивана Филипића водио је 4:2, а до полувремена је предност само расла, до нешто убедљивијих 8:3. Звезда је у наставку одржавала разлику и мирно је привела меч крају. Предњачиле су Тијана Лукић и Милица Зелић са по четири гола, док је Јана Лујић постигла три.

Трофеј су освојиле Александра Антанасијевић, Тара Пејчић, Јана Лујић, Марија Тодоровић, Јована Тодоровски, Тијана Лукић, Анастасија Корени и Милица Зелић.

Куп Србије за ватерполисткиње рођене 2004. године и касније

Црвена звезда – Шабац 25:2

Црвена звезда – Спартак 21:6 (6:3, 3:2, 5:0, 7:1)

Црвена звезда: Антанасијевић, Пејчић 6, Лујић 2, Тодоровић, Тодоровски 1, Лукић 4, Корени 4, Зелић 4. Тренер: Иван Филипић.

Спартак: Т. Месарош, В. Козла 2, Л. Козла 1, Ковачевић, Тошић 3, Баррањи, Варга, М. Месарош, Балаћ, Бенедек, Хуџек. Тренер: Петар Копуновић.

Таш 2000 – Црвена звезда 7:13 (2:4, 1:4, 2:3, 2:2)

Таш 2000: Ивковић, Богосављевић, Стевановић, Шево 1, Маринковић 2, Лазовић 1, Радоњић 3, Јанковић, Трбанош, Јеленић, Миленковић. Тренер: Ивана Ћоровић.

Црвена звезда: Антанасијевић, Пејчић 1, Лујић 3, Тодоровић, Тодоровски, Лукић 4, Корени 1, Зелић 4. Тренер: Иван Филипић.

The post Звезда одбранила Куп Србије у категорији играчица рођених 2004. године и касније appeared first on СД Црвена звезда.