FeaturedVažne vestiВажноНајновијеОбавештењаОсталоХокеј

Победа Звезде над лидером ИХЛ лиге

Хокејаши Црвене звезде савладали су лидера ИХЛ лиге, екипу Сиска резултатом 4:3.

Головима Угљеше Новаковића и Марка Младеновића пред краја прве трећине црвено-бели су повели са 2:0. Гости почетком другог периода са два гола у року од три минута долазе до изједначења, а нову предност изабраницима Николе Бере доноси Лазар Лештарић у 39. минуту.

Новим голом Лештарића на почетку последњег дела игре Звезда је повела са 4:2. У 50. минуту Личина смањује предност нашег тима, али су црвено-бели успели да сачувају вођство и дођу до вредног тријумфа против првопласиране екипе ИХЛ лиге.

У уторак 15. фебруара хокејаши Црвене звезде ће гостовати екипи Хидриа Јесенице од 19.15 часова.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – СИСАК 4:3 (2:0, 1:2, 1:1)

Београд – Ледена дворана Пионир. Гледалаца: 50. Судије: Ђ.Фазекаш, Т.Фазекаш, Николић, Пердув. Казне: Црвена звезда 12 минута, Сисак 34 минута.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Бодиш, Ранковић, Анић, Драговић (1ас), Гвозденовић, Ивановић, Јанковић, Јовановић, Крављанац, Лештарић 2 (1ас), Милошевић, Митровић, Младеновић 1, Новаковић 1 (1ас), Подунавац (1ас), Сабадош (1ас), Шпањевић (1ас), Стојановић, Вдовић, Цвик. Тренер: Бера.

СИСАК: Андерсон, Орешковић, Баждар, Безук, Чанић 1 (1ас), Добрић 1 (1ас), Домитровић, Хикман, Јарчов, Краљ, Крикшић, Личина 1, Лончар, Лулић, Платужић, Пузић, Рожанковић, Селитај, Станчић, Враголовић, Вилк (1ас). Тренер: Пеликан.