ВажноНајновијеХокеј

Пораз црвено-белих, Славија у финалу ИХЛ лиге

Поразом од Славије Јуниор резултатом 2:4 у четвртом мечу полуфиналне серије плеј-офа ИХЛ лиге Црвена звезда се опростила од овосезонског регионалног такмичења.

Црвено-бели су укупним резултатом 1:3 елиминисани из борбе за пехар ИХЛ лиге.

Гости су већ у првом периоду игре дошли до убедљиве предности од 3:0 и било је јасно да ће Звездини „оклопници“ имати тежак задатак да дођу до изједначења у полуфиналу. Лазар Лештарић је средином друге трећине вратио колику-толику наду нашим хокејашима, али је она угашена пет минута касније, када је Хумар повисио на 4:1. Почасни погодак за црвено-беле постигао је Марко Драговић у 48. минуту утакмице за коначних 2:4.

У финалу плеј-офа ИХЛ лиге Славија ће одмерити снаге са Триглавом који је са укупним резултатом 3:1 савладао Јесенице.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – СЛАВИЈА ЈУНИОР 2:4 (0:3, 1:1, 1:0)

Београд – Леена дворана Пионир. Судије: Николић, Пожар, Малетић, Диманић. Казне: Црвена звезда 2 минута, Славија 28 минута.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Бодиш, Ранковић, Анић, Драговић 1 (1ас), Гвозденовић, Ивановић, Јанковић, Јовановић, Крављанац, Лештарић 1 (1ас), Милошевић, Митровић, Младеновић, П.Новаковић, У.Новаковић, Подунавац (1ас), Сабадош, Шпањевић, Цвик. Тренер: Бера.

СЛАВИЈА: Лајевец, Павлич, Беричич, Бернард, Чампа (1ас), Черне, Главоњић, Горше (1ас), Хумар 1, Комполшек (1ас), Лапорник, Примар 1 (1ас), Пушењак (1ас), Ситар 1, Скерлеп 1, Шкоф, Труден. Тренер: Зрнц.

The post Пораз црвено-белих, Славија у финалу ИХЛ лиге appeared first on СД Црвена звезда.