ВажноНајновијеРукомет

Бекамент ББ – Црвена звезда 34:26 (17:10)

У претпоследњем колу АРКУС лиге за жене, рукометашице Црвене звезде поражене су од актуелног лидера Бекамента у Аранђеловцу – 34:26 (17:10).

Домаћа екипа је брзо успела да креира предност од три гола разлике преко Катарине Степановић и Зое Петровић, а до 20.минута Црвена звезда била у игри, када је Андреа Бонер погодила за 10:8. Звезда није искористила ситуације да се примакне противнику, који је серијом до три везана гола стигао до 17:10 и преломио меч у своју корист пред полувреме.

У другом делу виђен је исти однос снага, Бекамент је имао максималних +9 у неколико наврата, последњи пут у самом финишу, а Кристина Цвијановић је поставила коначних 34:26.

Управо је Цвијановићева била најефикаснија са 6 голова, Андреа Бонер је постигла 5, а по три пута су погађале Јелена Кострешевић, Јелена Зечевић, Вања Ђорђевић и Тамара Ђурковић.

У последњем колу наш тим дочекује Војводину, у суботу од 18.30.

БЕКАМЕНТ ББ – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 34:26 (17:10)
Аранђеловац, хала: СРЦ „Шумадија“. Гледалаца: 400. Судије: Зоран Попов (Нови Сад) и Горан Ристић (Кикинда). Искључења: Бекамент ББ 6, Црвена звезда 6 минута. Седмерци: Бекамент ББ 7(5), Црвена звезда 5(4).

БЕКАМЕНТ: Митровић 1, Атанасковић 2, Радојичић 2, Прековић 2, Степановић Војчић 7(4), Станојловић 2, Анић 1, Петровић 6, Маленовић 1, Симић, Анкић 3(1), Рајовић 1, Агатуновић, Нићифоровић, Манчић 5. Тренер: Саша Бошковић

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Нинковић, Момчиловић, Бонер 5(1), Ђурковић 3, Ђорђевић 3(1), И.Крћа, Јелић, Цвијановић 6(1), А.Крћа, Видић 3, Богуновић 2(1), Зечевић 3, Кострешевић 3(1), Андрић. Тренер: Весна Бојковић

The post Бекамент ББ – Црвена звезда 34:26 (17:10) appeared first on СД Црвена звезда.