Регионална лигаРукомет

Иванишевић блистао, Извиђач однео бодове

Ненад Перуничић, фото "Журнал"

Млади рукометаши Црвене звезде нису успели да савладају у 18. колу СЕХА лиге Извиђач у Београду. Гости су били бољи ривал и пред око 200 гледалаца славили победу од 26:24 (10:13).

Наша подмлађена екипа је водила током првог полувремена и на одмор отишла са три гола предности пре свега захваљујући феноменалном голману, јуниорском репрезентативцу Иванишевићу, који је уписао чак 15 одбрана за првих 30 минута!

Ипак, у наставку је Ненад Перуничић на терен послао момке са још мање искуства, што су гости искористили и дошли до победе.

У нашем тиму није било искуснијих рукометаша (Косановића, Докића, Живковића..), а најефикаснији су били Пушица, В. Томић и Брајовић са по четири постигнута гола.

Црвена звезда – Извиђач 24:26 (13:10)

Београд – Дворана: Шумице. Гледалаца: 200. Судије: Митровић (Подгорица) и Весовић (Беране). Седмерци: Црвена звезда 4 (3), Извиђач 3 (2). Искључења: Црвена звезда 14, Извиђач 10 минута.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Иванишевић (15 одбрана, седмерац), Пауновић 1, Милошевић 1, Пантелић, Цветковић, В. Томић 4, Ољача, Павић 3 (2), Пушица 4, Ћоровић 2, Шотић, А. Томић (7 одбрана), Петровић 2, Анђелић 3 (1), Брајовић 4, Антељ (3 одбране).

ИЗВИЂАЧ: Шарац, Миличевић, Милас, Малиновић 3, Зељић, С. Бурић 2, Матић 7, Б. Бурић (7 одбрана), Борас 3, Чуљак, Толић (8 одбрана, седмерац), Вегар, Илић 6 (2), Ереш, Томић, Делић 5.

(статистика: „Журнал“)