КошаркаМлађе категорије

Млади кошаркаши настављају са победама

Јуниори Црвене звезде ДИВА наставили су са победама, а Душан Ристић са маестралним партијама. Звезда је као гост победила Књажевац у гостима 103:64, а центар црвено-белих, који је проглашен за МВП-ија Евролигиног квалификационог турнира, и у Књажевцу је блистао. Ристић је постигао чак 30 поена, а уз то је имао и 16 скокова, што му је омогућило да сакупи укупно 40 индексних поена.

Књажевац је само у првом полувремену био равноправан ривал, а Звезда је у наставку просто прегазила домаћи састав. Црвено-бели су заиграли веома ангажовано у одбрани дозволили су ривалу да за 20 минута постигне само 26 поена. Такође треба истаћи да су изабраници Милана Мандарића били доминатни у скоку пошто су имали чак 25 ухваћених лопти више.

Књажевац – Црвена звезда ДИВА 64:103 (24:25, 17:23, 10:31, 13:24)

Књажевац: Станисављевић, Петровић, Н. Јовановић, Вучетић 6, Ј. Јовановић 15, Анђелковић 4, Пејчић 13, Младеновић 13, Танасковић, Стефановић 4, Милошевић, Савић 9.

Црвена звезда ДИВА: Ребић 16, Воркапић 6, Гудурић 7, Аранитовић 5, Чворовић 16, Зорбас 3, Ђукановић 8, Станојевић, Добрић 2, Ристић 30, Тејић 10.