ВажноВатерполоНајновије

Ватерполисти наставили позитиван низ у Суперлиги

Ватерполисти Црвене звезде савладали су Пролетер у првој утакмици 7.кола Суперлиге на 25.мају – 22:7 (5:2, 7:0, 4:3, 6:2).

После синоћње победе рукометаша славили су и ватерполисти против Пролетера. Црвена звезда је до полувремена преломила утакмицу и решила питање победника.

Вукићевић је са три гола у првом периоду обезбедио предност нашем тиму, Семан и Милојевић су потврдили разлику (5:2), да би у другој четвртини уследила голеада и наставак серије до коначних 9:0. Редом су погађали Радовић два пута, Гавриловић, Васић три пута и Танкосић за 12:2 на полувремену.

Пост од 13 минута и Звездину серију прекинуо је Ћорић, а црвено-бели у наставку наставили да повећавају разлику (16:5), до коначних 22:7 поготком Данковића.

По три гола су постигли Васић, Вукићевић и Радовић, по два Танкосић, Данковић, Семан, Милојевић и Гавриловић.