ЈАВОР: Николић, Јашић, Влашић, Вујадиновић, Момчиловић, Радивојевић, Видић, Станисављевић, Јакимовски, Одита, Вељовић.
Резерве: Глинкић, Новаковић, Мишић, Остојић, Шарчевић, Колаковић, Ифеани.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Бајковић, Тошић, Максимовић, Микић, Младеновић, Мијаиловић, Миливојевић, Евандро, Лазовић, Милуновић, Борха.
Резерве: Весић, Крнета, Димитријевић, Каду, Перовић, Мирић, Петковић.

Доста лоше су наши фудбалери започели утакмицу и после само неколико минута Јавор је повео. Гол је  постигнут у 7. минут након контре 3 на 1, а сигуран у завршници био је Одита. Након тога следи период растрзане игре, али уз посед лопте на нашој страни који није много тога донео. Све до 34. минута није било неких правих прилика, а онда Евандро постиже свој нови гол за изједначење. Претходно је Лука Миливојевић центрирао са десне стране, ту лопту само закачио Никола Микић у скоку, а онда Евадрно после пријема лако убацује лопту у мрежу. Био је то његов седми гол ове сезоне чиме је наставио са добрим партијама ове сезоне.

Била је то најава потпуног преокрета који се десио само пар минута касније. Дугу лопту послао је Мијаиловић напред, Борха се феноменално заградио и посало лопту саиграчима на страну, а након центаршута Миливојевића лопта стиже до Луке Милуновића који главом са пар метара постиже свој први гол у дресу Звезде. До краја полувремена било је још пар напада, а треба напоменути можда и регуларан гол Борхе који је поништен због офсајда у надоканди првог полувремена.

Била је то права успаванка у другом полувремену, а тек у самој завршници меча Филип Младеновић постигао је као и Милуновић свој првенац у црвено-белом дресу. Примио је лопту на левој страни, финтом избацио свог чувара, а онда десном ногом у контра угао прецизно послао лопту. Феноменалан гол данас одличног Младеновића! Асистент је поново био Лука Миливојевић. Претходно су играчи и ејдне и друге екипе друго полувреме одиграли доста лоше. Лопта је углавном била на средини терена, уз нешто већи посед домаћих, али није било опасности по Бајковића.  У игру су у наставку ушли свежији играчи: Каду уместо Мијаиловића, Марко Мирић уместо Дарка Лазовића, а у самом финишу на на место штопера отишао је Никола Петковић уместо Душка Тошића. Разлог је вероватно то што на следећем мечу Тошић неће играти због картона, па се очеуке да урпаво Петковић заузме његово место.

На крају веома важна победа наших фудбалера, који са ова три бода праве притисак  свом највећем ривалу, да данас победи и задржи предност од осам бодова или ће та предност бити још мања. Ваше утиске о утакмици поделите са нама и на нашем форуму.