ВажноНајновијеХокеј

Драговић донео тријумф Звезди у Загребу

Хокејаши Црвене звезде савладали су минималним резултатом Селект тим Хрватске са 1:0 на гостовању у Загребу.

Црвено-бели су сломили отпор домаћина у 44. минуту када је Марко Драговић искористио асистенцију Лазара Лештарића и донео нашем тиму сва три бода.

Са овом победом хокејаши Црвене звезде су се нашли на 2. месту на табели ИХЛ лиге са бодом мање од лидера Цеља који има и две утакмице више. И управо ће црвено-бели наредне недеље гостовати у Цељу.

СЕЛЕКТ ТИМ ХРВАТСКЕ – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)

Загреб – Дворана: Дом спортова. Гледалаца: 64. Судије: Мецингер, Белић, Полашек, Шеговић. Казне: Тим Хрватске 26 минута, Црвена звезда 10 минута.

СЕЛЕКТ ТИМ ХРВАТСКЕ: Јањатовић Лончар, Троха, Кегаљ, Микулић, Пауловић, Плешко, Заношки, Бренчун, Фичур, Н.Крамарић, Смолец, Ведлин, Димитријевић, Кашпарек, Л.Крамарић, Словинац, Завршки, Алић, Ханжек, Јовић, Љубичић. Тренер: Коломбо.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Ранковић, Ристић, Драговић 1, Лештарић (1ас), У.Новаковић, Подунавац, Шпањевић, Анић, Динић, К.Младеновић, М.Младеновић, П.Новаковић, Дегтерев, Шченков, Тутариков. Тренер: Косовић.

The post Драговић донео тријумф Звезди у Загребу appeared first on СД Црвена звезда.