ВажноВатерполоНајновије

Шпандау бољи од Звезде после неизвесне завршнице

У првој утакмици на другом турниру Дунав лиге, који се од петка до недеље игра у Новом Саду, ватерполисткиње Црвене звезде поражене су у неизвесној завршници од немачког Шпандауа са 10:9.

Христина Илић, капитен Црвене звезде, покушала је у последњим секундама утакмице да донесе изједначење, али су Немице зауставиле тај ударац.

Шпандау је повео 2:0, али је Звезда у последња три минута првог периода преокренула головима Ане Мамоглу и Сесилије Диаз Месе. Ипак, четири секунде пре краја те четвртине Шпандау је дошао до изједначења.

Расположена Мамоглу је својим трећим голом донела црвено-белима вођство од 4:3 на полувремену. У наставку је Шпандау преокренуо на 5:4, Диаз Меса је изједначила, али је немачки састав у четвртој четвртини дошао и до три гола разлике. Звезда се вратила и пришла на гол заостатка, али у самој завршници није успела да дође до бода.

Ана Мамоглу је постигла пет голова, три је додала Диаз Меса, а по једном су прецизне биле Христина Илић и Јована Радоњић.

The post Шпандау бољи од Звезде после неизвесне завршнице appeared first on СД Црвена звезда.