ВажноНајновијеРукомет

Металопластика – Црвена звезда Грундфос 37:28 (20:11)

Рукометаши Црвене звезде Грундфос поражени су у Шапцу, у утакмици 20.кола АРКУС лиге од Металопластике – 37:28 (20:11).

Драстично ослабљени црвено-бели, без капитена Драшка Ненадић (три недеље паузе) и Ротема Сегала (завршена сезона), у већ скраћеној ротацији, нису могли до подвига у Шапцу. Расположена Металопластика је остварила и трећу победу у међусобним дуелима ове сезоне.

Врло брзо је домаћа екипа креирала разлику, повели су 7:3, а полуверме завршили голом Мирковића за 20:11. У другом полувремену је разлика расла, била и двоцифрена, а Андрија Алавања је постигао гола за коначних 37:28.

По седам голова су постигли Ђуровић, Хорват и Бујишић.

Наш тим очекује гостовање у Лесковцу у наредном колу.

МЕТАЛОПЛАСТИКА – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ГРУНДФОС 37:28 (20:11)
Шабац, хала: “Зорка”. Гледалаца: 1000. Судије: Ђорђе Јевтић и Милош Јевтић (Лазаревац). Искључења: Металопластика 6, Црвена звезда 2 минута. Седмерци: Црвена звезда 3(2).

МЕТАЛОПЛАСТИКА: Павковић, Додић 8, Јевтић 1, Канкараш 3, Срдановић 3, Мирковић 1, Миловановић 2, Иванић 2, Арсић, Дамјановић 1, Симић 2, Брајовић 5, Јовановић 8, Паповић, Петровић 3, Дакић 1. Тренер: Владан Матић

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ГРУНДФОС: Ђуровић 7, Хорват 7(2), Симић, Колунџић 2, Радовановић, Гемаљевић, Мајес 1, Алавања 1, Јелић, Матичић 3, Шмигић, Пантић, Перић, Бујишић 7, Шљукић. Тренер: Ратко Ђурковић

The post Металопластика – Црвена звезда Грундфос 37:28 (20:11) appeared first on СД Црвена звезда.