ВажноКошаркаНајновије

Пионири Црвене звезде најбољи на завршном турниру за играче до 13 година

Млађи Пионири КК Црвена звезда (играчи до 13 година) освојили су завршни турнир квалитетне лиге, пошто су у последњој утакмици турнира у среду увече савладали вршњаке БКК Раднички 61:49.

Црвено-бели су већ пре последњег дана обезбедили трофеј,победама над екипама Борца и Звездаре.

Завршни турнир одржан је дд 05.06. до 07.06.2023. године у хали Баскет Ленд. Поред домаћина Црвене звезде, пласман на финални турнир оствариле су и екипе Борац Земун, БКК Раднички и ШКК Звездара.

Након три дана одмеравања снага у изузетно интересантним утакмицама прво место на турниру освојила је екипа Црвене звезде која је забележила све три победе. Друго место освојила је екипа КК Борац Земун, трећа је била ШКК Звездара, а четврто место заузела је екипа БКК Раднички.

The post Пионири Црвене звезде најбољи на завршном турниру за играче до 13 година appeared first on СД Црвена звезда.