ВажноКошаркаНајновије

Црвено-бели рутински савладали Цибону

Кошаркаши Црвене звезда победили су убедљиво Цибону резултатом 84:56 у мечу 10. кола АБА лиге.

Најефикаснији код црвено белих који су осим неколико уводних минута, до резултата 12:11 доминирали и увећавали своју предност био је Мајк Тоби са 23 поена и 6 скокова, док је Лука Митровић додао 11.

У недељу увече није било никакве дилеме, екипа Црвене звезде која је одиграла овај меч без Кузмића, Ханге и Недовића појачаваа је ритам како је одмицала утакмица и на крају забележила убедљиву победу, а тренер Сферопулос указао прилику свима и распоредјивао минутажу пред важне утакмице дуплог кола Евролиге.

Екипа Црвене звезде Меридианбет у наредном колу регионалне лиге као лидер са скором 9-1 гостује екипи Меге, док се мечеви против Валенсије и Басконије играју наредне среде и петка у Шпанији.

Екипа ће у понедељак и уторак тренирати у Београду, а пут у Валенсију следи у уторак у поподневним часовима.

The post Црвено-бели рутински савладали Цибону appeared first on СД Црвена звезда.