ВажноНајновијеРукомет

Црвено-беле убедљиве у Нишу

Рукометашице Црвене звезде убедљиво су савладале Наису резултатом 28:15 (17:8) у 16. колу Супер рукометне лиге Србије.

Изабранице Саше Бошковића од почетка до краја меча су контролисале игру ирезултат и ниједног момента питање победника се није постављало.

На полувремену меча било је девет голова предности за црвено-беле, а већ на старту другог дела игре Звезда је стекла и двоцифрену предност. Серијом од четири гола, Звездине рукометашице су стекле највећу предност од плус 14 (14:28) у 47. минуту. До краја утакмице домаће су постигле још један погодак и тако поставиле коначан резултат меча – 15:28.

Најефикасније су биле Теодора Величковић и Александра Стаменић са по 6 погодака. Сара Гаровић се пет пута уписала у листу стрелаца, а Тијана Симић четири.

Црвена звезда се налази на 2. месту на табели са бодом мање у односу на водећу Јагодину. У 17. колу СРЛ црвено-беле дочекују Медицинар у суботу 16. марта од 17 часова.

НАИСА – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 15:28 (8:17)

Ниш – Дворана: СЦ Чаир. Гледалаца: 220. Судије: Данијел Тривковић и Бориша Милосављевић. Искључења: Наиса 8, Црвена звезда 6 минута. Седмерци: Наиса 5(3), Црвена звезда 3(2).

НАИСА: А.Недељковић, М.Недељковић, Конатар 3(1), Милошевић 1, Чочај 3(1), Здравковић Ђорђевић 1, А.Ранђеловић, П.Ранђеловић, Ивановић, Ј.Стојановић 2(1), Николић 5, Грујић, Букурић, Б.Стојановић, Кнежевић. Тренер:

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Нинковић, Стаменић 6, Мајкић 1, А.Савић, Ристић, Глушица, Андрић, Петковић, Стаменковић 1, Аћимовић, Симић 4, Качаревић, Величковић 6(2), Манчић 3, Ранчић 2, Гаровић 5. Тренер: Саша Бошковић.

The post Црвено-беле убедљиве у Нишу appeared first on СД Црвена звезда.