ВажноНајновијеРукомет

Црвена звезда Примобет – Врање 1957 34:27 (18:14)

Рукометаши Црвене звезде Примобет остварили су рутинску победу над Врањем 1957 резултатом 34:27 (18:14) у последњем 22. колу Супер рукометне лиге Србије.

Црвено-бели су кренули силовито и већ у 11. минуту су повели са 7:2. Одржавали су стечену предност и на полувреме отишли са предношћу од 18:14.

Наставили су изабраници Недељка Матића у истом ритму. Головима Андрејевића, Ненадића и Колунџића стигли су до плус седам (23:16). Највећу предност Звезда је стекла у 51. минуту када је било 31:20. У завршници меча црвено-бели су „смањили гас“ и рутински привели меч крају – 34:27.

Најефикаснији на мечу био је Милош Бујишић који је постигао 10 голова. По четири поготка постигли су Иван Хорват и Виктор Матичић.

Црвена звезда је тријумфом завршила први део Суперлиге. Након 22 кола црвено-бели су заузели 6. место. Остварили су 11 победа, један нерешен меч и 10 пораза са 33 освојена бода.

Следи други део такмичења и плеј-аут, а распоред утакмица биће познат након комплетно одиграног 22. кола СРЛ.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ПРИМОБЕТ – ВРАЊЕ 1957 34:27 (18:14)

Београд – Дворана: СЦ Шумице. Гледалаца: 60. Судије: Вања Антић и Јелена Јаковљевић. Искључења: Црвена звезда 10, Врање 6 минута. Седмерци: Црвена звезда 3(2), Врање 6(3).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ПРИМОБЕТ: С.Радовановић, Хорват 4, Ненадић 3, Андрејевић 3, Богуновић, Мајес, Матичић 4(2), Шмигић, Бујишић 10, Петрић 1, Н.Радовановић, Шљукић 3, Павловић, Колунџић 3, Пановски 3, Ковачевић. Тренер: Недељко Матић.

ВРАЊЕ 1957: Гашић, Денковић 1, Ракић 1, Стевановић, Васић 4(1), Поповић 1, Павловић 2, Ђурић, Станојковић 3, Ристић, Челица 6(1), Тасковић, Миловановић 2, Чекић 2, Праштало 4(1), Димитријевић 1. Тренер: Ђорђе Теодоровић.

The post Црвена звезда Примобет – Врање 1957 34:27 (18:14) appeared first on СД Црвена звезда.