Dobre vesti iz rukometnog kluba

Dobre vesti iz rukometnog kluba

113
9

Iz rukometnog kluba danas stižu dobre vesti. Naime, isplaćeni su dugovi šestorici igrača, što znači da naš klub neće izgubiti dodatne bodove, navodi agencija Beta, a prenosi Sportal.rs.

Igor Butulija je izjavio sledeće:

„Uspeli smo u minut do dvanaest da izmirimo dugove prema svim igračima, pa ćemo ostatak sezone odigrati bez pritiska.“

Predsednik kluba istakao je i da su uloženi veliki napori da bi se ovo postiglo.

„Nismo spavali 24 sata, ali sada ćemo biti još jači. Već sam govorio da samo tim može da vodi klub, nikako pojedinac. Sponzori su pomogli u prikupljanju novca. Kao što sam i najavio, uskoro će biti formiran Upravni odbor.“

Pročitajte još  Rukometaši u Pančevu

Butulija je izneo i svoje, veoma zanimljivo, mišljenje o oduzimanju bodova Crvenoj zvezdi, ali, pritom nije želeo da navodi imena ljudi koji su vršili pritisak da se Zvezdi oduzmu bodovi, jer klub ne želi da vodi takvu politiku.

„Znamo da je cilj da se Zvezda izbaci u drugu ligu, kako bi joj se oduzela deca. Međutim, mnogi će se iznenaditi saznanjem da smo skupili novac. Sada idemo dalje. Štaviše, tražićemo da nam se vrate bodovi, jer sa njima možemo u Evropu.“

Pročitajte još  Rukometaši u Pančevu

Za kraj, Butulija je govorio i o budućnosti kluba.

„Imamo selekciju odličnih mladih igrača kojima ćemo posvetiti maksimalnu pažnju i potruditi se da od njih napravimo reprezentativce.“

Podeli

Komentari

9 Komentara na "Dobre vesti iz rukometnog kluba"

Obavesti me o
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshock???cooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsad!?ideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Slike
 
 
 
Audio i video fajlovi
 
 
 

Poređaj po:   najnovijim | najstarijim | najviše glasova
Anka
Gost
Anka
apr 28, 2012 09:16

BUTULIJA svi znamo da imamo plejadu talentovanih momaka. Ali nemoj da zbog tvoje nonsalantosti i reakcija u minut do dvanaest pocnemo da gubimo iste te igrace, kao sto nam je bio slucaj sa vaterpolo klubom. I dalje smatram da niste za rukovodjstvo., jer da jeste ne bi ste klub doveli u ovakvu situaciju. Svi su vam drugi krivi bili, a nase dvoriste niste ni gledali, gajili smo truta (Glavonjic) za predsednika!

Marko
Gost
Marko
apr 27, 2012 18:26

Sad neka onaj pavijan Andric oduzima bodove .. svojoj !

Vladimir
Urednik
apr 27, 2012 17:31

Na žalost prema propozicijama takmićenja oduzeti bodovi se ne mogu vratiti. Tako nešto bi moglo da se dogodi jedino ukoliko bi neko sa „vrha“ intervenisao, a mogućnosti za tako nešto su gotovo nikakve. I Andrić je ranije pominjao da se bodovi ne vraćaju pa i kada klub izmiri sva dugovanja.
Sa druge strane, istina je da su želeli Zvezdu u Prvoj ligi (drugi stepen takmičenja) kako bi uzeli sve talentovane klince koje naš klub ima.

Vladimir
Urednik
apr 27, 2012 17:31

Uz sve to, neophodno je obratiti se i Ministarstvu omladine i sporta, Sportskom savezu Srbije, RSS-u, OKS-u i tražiti povraćaj bodova.

bari 1991
Gost
bari 1991
apr 27, 2012 15:29

ako ima imalo pravde i ako su izmireni dugovi ja ne vidim razlog da nam ne vrate bodive

Zvezda - Srbija
Gost
Zvezda - Srbija
apr 27, 2012 15:20

Daj bože da nam vrate bodove, bar da igramo EHF kup. Od regionalne lige nema ništa, jer mislim da se igra samo za prestiž. A sad treba i malo para da bi se doveo i neki iskusniji igrač, pa da se napadne titula. Mnogi u komentarima spominju Čabarkapu, ali on nema šanse da se vrati, sam se i bio povuko. Imam u Zvezdinoj reviji njegovo saopštenje gde isto pominje RSS i ljude koji rade protiv Zvezde, baš kao i Butulija sad.

Ariljac
Član
Ariljac
apr 27, 2012 15:16

Jao pa sto si Butulija to uradio sad ce Andric zavrsiti u bolnici!Pozlice mu… NAPRED ZVEZDA!!!!

Gile delija
Gost
Gile delija
apr 27, 2012 15:15

dacicevi i vukadinovicevi (DB) franjevci ne biraju sredstva majku im ustasku i iskompleksiranu samo da uniste sve sto je SRPSKO u ovoj jadnoj i namucenoj zemlji.Njima nije jasno da je ZVEZDA SRBIJA a oni jugosloveni neka crknu.

Zvezdomanija(f.Haker)
Gost
Zvezdomanija(f.Haker)
apr 28, 2012 05:04

Brate za sve si u pravu.Nadam se da ce se Srbi i ostali narodi koji misle dobro ovoj zemlji dozvati pameti i zbaciti komunjare sa vlasti,a onda ce i nase SD i klubovi biti SAMPIONSKI.Napred Zvezda

wpDiscuz