Moja Crvena Zvezda
Домаћи шампионатФудбал

RP: „Falila nam je pas igra“

Robert Prosinečki polako sklapa kockice za proleće

Jedina dva pobednika Kupa evropskih šampiona iz ovog dela starog kontinenta Crvena zvezda i Steaua odigrala su nerešeno bez golova u pripremnom susretu u Antaliji.  Bio je to novi remi bez pogodaka našeg tima, nakon susreta sa rumunskom Univerzitateom, koji je mnoge navijače našeg kluba zabrinuo pred nastavak srpskog fudbalskog šampionata.

Povodom novog, kladioničarski rečeno, „X“, šef struke našeg kluba Robert Prosinečki kratko je izjavio:

„Oni su tim koji igra ‘tvrd’ fudbal, takva je i utakmica bila. Igrali smo dosta dobro, mada nam nedostaje sigurnosti u pas igri. Što se zalaganja i trčanja tiče, tu je sve bilo ok. I dalje nam je potrebno nešto svežine u nogama za završnicu, što se videlo. Nerešen rezultat nekako je i najrealniji. Nama nedostaje da budemo mirniji u završnici, ali je u ovoj fazi priprema najbitnije da trkački i u duelima pariramo jakim protivnicima. Finoća će doći kada se ekipa opusti i relaksira, odnosno kada izadje iz ovog ritma treninga.“

Do kraja priprema u Antaliji i povratka u Beograd, crveno-beli će odigrati i susret sa slovenačkim prvoligašem Koprom.

Повезане вести

9 comments

Comments are closed.