АтлетикаОстало

Атлетичари Звезде освојили Куп Србије

Kup Srbije u atletici

Претходног викенда на Градском стадиону у Сремској Митровици одржано је атлетско финале Купа Србије за сениоре и сениорке. Домаћин такмичења био је Атлетски клуб Сирмијум из Сремске Митровице, а виђено је неколико и одличних резултата.

Када је реч о црвено-белим атлетичарима, посебно се истакла Татјана Јелача која је у дисциплини бацања копља имала два хица преко 56 метара.

На крају после дводневних борби у мушкој конкуренцији титулу победника Купа Србије освојио је Атлетски клуб Црвена звезда, док је у женској конкуренцији трофеј освојила екипа АК Нови Београд.