Домаћа такмичења Кошарка

Партизан-Црвена звезда 92:83 (1:0 у серији)

Лоше прво полувреме,  -17 (35:18) у другој четвртини, 0/7 за три у првом полувремену, пристојних -10 за такву игру у том делу, одлична трећа и мало слабија од ње четврта четвртина нису довољни да би се победило у мечу финалне серије. На крају пораз наших кошаркаша од девет разлике и вођство вечитог ривала од један нула у финалној серији плеј-офа.

Ипак, ако се задржимо на тој трећој четвртини и узмемо у обзир да ће у петак Пионир бити црвено-бео, чини се да имамо добре шансе у другој утакмици финалне серије. Након што смо били надиграни у првом полувремену, тај део меча су нaши момци одиграли фуриозно и завршили га резултатом 28:19. Везао је Недовић две тројке и сјајно закуцавање након украдене лопте, а својих пет минута имао је и Филип човић чијом тројком су црвено-бели стигли до 63:62.

Ипак, поени Радуљице са звуком сирене у трећој и тројке Милосављевића, Анђушића и Џејмса од таблу при резултату 75:71 за Партизан били су превише за само упорног Томаса и, на моменте, његовог пратиоца Лешића у тој деоници.

Све у свему,  имамо за чиме да жалимо. Али времена за то немамо. Пораз је већ сада прошлост! Серија се игра на 3 победе!!
Ми смо домаћини следеће утакмице!!! Подржимо момке када је најтеже!!!!