Crveno-bela petorka u juniorskoj reprezentaciji

Crveno-bela petorka u juniorskoj reprezentaciji

78
5

 Sjajne vesti nam stižu iz našeg vaterpolo kluba. Sinoć je stigla vest da će se zbog promene sistema takmičenja naš tim direktno kvalifikovati u grupnu fazu LŠ, koja je i potvrđena. Velika stvar za naš mladi tim, na čelu sa velikim Dekijem Savićem, trenerom, koji će definitivno dobiti na iskustvu igranjem u najjačem takmičenju, koje nam potrebno i bilo presudno na nekim mečevima prošle sezone. Ali, to nije sve.

Osim potpisa Milićevića i Eškerta, direktnog plasmana u LŠ, na adresu našeg kluba stigli su pozivi za pet naših igrača, koji se nalaze na konačnom spisku kandidata za pripreme za Evropsko prvenstvo, od 2. do 10.jula . Selektor juniorske reprezentacije, mlada reprezentacija – igrači rođeni 1993. godine i mlađi, Dejan Savić uručio je pozive Viktoru Rašoviću, Nenadu Stojčiću, Savi Ranđeloviću i novajlijama u našem timu Mihajlu Milićeviću i Nikoli Eškertu.

Zaslužena priznanja za naše momke i naš klub. Podsetimo da je juniorska vaterpolo reprezentacija Srbije prvak sveta! Trenutno se sa A reprezentacijom na pripremama u Kranju nalazi i Deki Savić, član stručnog štaba i doktor golu, Gojko Pijetlović.

Vest možete komentarisati i na našem forumu ovde.

Kakvo je Vaše mišljenje o ovoj temi?

Podeli

Komentari

5 Komentara na "Crveno-bela petorka u juniorskoj reprezentaciji"

Obavesti me o
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshock???cooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsad!?ideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Slike
 
 
 
Audio i video fajlovi
 
 
 

Poređaj po:   najnovijim | najstarijim | najviše glasova
marina
Gost
marina
jun 16, 2012 00:33

marina
Gost
marina
jun 16, 2012 00:32

ajmoooooooooooooooooooo zvezdooooooooooooooooooo vi ste momci srbijaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa odmah naucite napamet da se ori kada dobijete zlatohttp://www.youtube.com/watch?v=pMk7cgX1RSA

Vlada Tošić
Gost
Vlada Tošić
jun 15, 2012 17:40

Pa trebao je Savic da ne pozove nikoga iz Partizana, vec kompletno celu Zvezdu… Kako oni, tako i mi

Danijel
Gost
Danijel
jun 15, 2012 15:48

Sad neka nadju jos nekoliko dobrih sponzora koji nece reci ne zbog Lige Sampiona!

Anka
Gost
Anka
jun 15, 2012 15:47

Bravo za momke. Svi ovi pozivi nasih igraca u mladjim selekcijama i u seniorskoj konkurenciji je pokazatelj dobrog rada. Samo nama nedostaje sveopsti sistem, kako u SD tako i u samim sekcijama. Da bi postizali jos bolje rezultate. Naravno tu su i finansije. A znam da ce doci dan za zetvu titula, jer prosto imamo kvalitet u nasoj deci. I kada se prica o povratku na staze stare slave ne misli se samo na titule vec i na vracanju nasem omladinskom pogonu I TO MORA DA BUDE CILJ! Momcima jos jednom cestitke..

wpDiscuz