Borha: „Odmaram i čekam novi angažman“

Borha: „Odmaram i čekam novi angažman“

224
49
Podeli
Borha u Kolumbiji sa prijateljima
Borha u Kolumbiji sa prijateljima
Borha u Kolumbiji sa prijateljima
Borha u Kolumbiji sa prijateljima

Kolumbijac Kristijan Borha bio je jedan od najzaslužnijih igrača za dobre partije našeg kluba tokom proleća. Osvojen je Kup, tri puta savladan „večiti rival“, a Borha je u tom pohodu bio jedan od ponajboljih i fudbaler od najvećeg poverenja šefa struke Roberta Prosinečkog.

Ipak, iako je njegov ostanak označen kao jedan od prioriteta u prelaznom roku, snažni napadač neće više nositi dres Crvene zvezde.

Za MCZ.Net, iz Kolumbije, Kristijan Borha je pričao o aktuelnim dešavanjima i razlazu sa klubom i navijačima koji su mu ostali u srcu.

„Trenutno sam u Kolumbiji, odmaram i uživam u danima koje provodim sa porodicom. Čekam ponude za novi angažman, međutim za sada nije bilo ništa konkretno“ počeo je razgovor Borha.

Tamnoputi fudbaler ne krije razočarenje zbog odlaska iz našeg kluba.

„Veoma mi je žao što sam napustio Crvenu zvezdu. Brzo sam zavoleo klub, navijače i saigrače, bilo mi je zaista lepo. Međutim, problem su bile finansije, žao mi je što sam zbog toga morao da napustim klub, ali ne mogu tako da igram. Dugo sam trpeo loš tretman uprave samo zbog navijača koji su nam uvek pružali maksimalnu podršku. Ne sviđa mi se kako se rade neke stvari, jer se puno toga svodi na obećanja, a realizacija je slaba. Nisam mogao to više da podnesem jer imam dvoje dece u Kolumbiji koje moram da izdržavam“ objasnio je Borha te istakao da će vreme provedeno u Zvezdi pamtiti po lepom.

„Period proveden u Crvenoj zvezdi ću ipak, i pored svega, pamtiti po lepom, ostaće mi u divnom sećanju. Grad je veoma lep, navijači su fenomenalni, a zadovoljan sam na kraju i svojim partijama, posebno onim koje sam pružao minulog proleća. Imao sam veoma dobre saigrače i veoma sam zadovoljan odnosom koji sam imao sa njima“ zaključio je Kristijan.

Borha sa osvojenim trofejom Kupa
Borha sa osvojenim trofejom Kupa

Vest možete komentarisati i na našem forumu ovde.

Podeli
Ko tvoj grb nosi, nek te voli kao mi!

Komentari

49 Komentara na "Borha: „Odmaram i čekam novi angažman“"

Obavesti me o
avatar

Poređaj po:   najnovijim | najstarijim
Miki Delija
Guest
Array
Miki Delija
jul 9, 2012 22:25
Ja za vas ne znam ali ja NECU produzavati sezonsku kartu(zato sto te pare koje damo ne idu za plate igracima nego odredjenom broju ljudi u Upravi(Vladan Lukic,Vanja Vesic(Goranova zena),Goran Vesic,Marko Nikolovski,Bucko Stefanovic i ostala SPS bulumenta) ali cu dolaziti na stadion i na Severu gde sam stalno i dolazio jasno i glasno izrazavati neslaganje sa aktuelnom upravom u nasoj CRVENOJ ZVEZDI.Ovo sto se radi u FK je sramotno i za svaku osudu…pa ovako nesto ne bi ni nasi najveci neprijatelji radili…Ovakvo blacenje legendi,pravih Zvezdasa,urusavanje kluba….Navijaci kazu-gomila nelogicnih poteza zbog ljubavi a Lukic i Vesic kazu-gomila nelogicnih poteza zbog svojih… Opširnije »
Vladimir
Guest
Array
Vladimir
jul 9, 2012 21:57

Svako u upravi, ko zeli dobro klubu, treba znati, da se prvo plate daju igracima i trenerima pa svima ostalima!!! Kaljate ugled kluba, pa se jos i pitate zasto igraci „ne mogu“ da osvoje prvenstvo!

Ocenite komentar: Thumb up 0 Thumb down 0

Dejan CZ
Guest
Array
Dejan CZ
jul 9, 2012 21:51

Njega nisu zadrzali,kao ni Tosica, a Perovica su sramno izbacili iz kluba. Definitivno ova uprava treba da napusti svoje funkcije

Ocenite komentar: Thumb up 0 Thumb down 0

Nenad
Guest
Array
Nenad
jul 9, 2012 20:41

Što se mene tiče, UPRAVA NAPOLjE!!!

Ocenite komentar: Thumb up 0 Thumb down 0

Delija_SD
Guest
Array
Delija_SD
jul 9, 2012 18:55

Borivoje sve najbolje u nastavku karijere…

p.s. Jel jos nekom ovaj lik sto kunta lici na Savia? 😀

Ocenite komentar: Thumb up 0 Thumb down 0

Pancev
Guest
Array
Pancev
jul 9, 2012 18:36

Tekst je ok, ali i ovde se vidi kako admini cuvaju upravu! Od celog razgovora najzanimljivije i najbitnije je to da uprava radi lose i da ne isplacuje igrace i trenere! Cudimo se sto je otisao Tosic, Perovic, teraju velike Zvezda se poput Marovica, nipodastavaju svojim odlukama Prosineckog, a mi ih trpimo! Moras da radis za dzabe ili si veliki neprijatelj Zvezde, tako oni kazu! A sebi daju velike plate! Bolje bi bilo da se ugledaju na Covica, toliko uradio za godinu dana a platu sebi ne isplacuje vec radi volonterski! Uprava napolje!

Ocenite komentar: Thumb up 0 Thumb down 0

Pancev
Guest
Array
Pancev
jul 9, 2012 18:38

Moli se Lukic i njegovi zuti da odu iz nase Zvezde i spasu nas sve! Dragan Dzajic za predsednika!

Ocenite komentar: Thumb up 0 Thumb down 0

Zvezdas Rijeka
Guest
Array
Zvezdas Rijeka
jul 9, 2012 16:30

Borha ljudina!
Istina , nije ekstra klasa, ali kakvih smo imali i imamo, dobar je igrač.
Prije svega pošten i korektan.
Sad kad je za njega gotovo, mogao je svašta da kaže ali je ipak pohvalio Beograd i navijače i otvorena srca rekao da se radilo samo o neozbiljnosti uprave..to se cijeni.
Hvala ti za trenutke radosti, koliko god je bilo problema sa realizacijom, vjerujem da da će te većina navijača pamtiti sa simpatijama i kao dobrog čovjeka.
Srećno

Ocenite komentar: Thumb up 0 Thumb down 0

wpDiscuz