Nova sezona na MCZ-u

Nova sezona na MCZ-u

64
9

Naš fudbalski klub prvi će od ekipa našeg SD-a krenuti u novu sezonu već za dva dana. U skladu sa tim, najavićemo vam i kako će izgledati „nova sezona“ na našem i vašem sajtu.

Kao i do sada, trudićemo da ispratimo dešavanja u gotovo svim sportovima, počev od najpopularnijih – fudbala i košarke, pa sve do oni manje zastupljenih, poput mačevanja, džudoa, kuglanja, o kojima smo pisali od nastanka sajta.

Biće mnogo novih rubrika, blogova, kolumni, intervjua, veteranskih priča, ekskluzivnih slika, snimaka… Za razliku od početka prethodne sezone, ovog jula imamo i, sada već veoma masovan, MCZ forum, koji je za manje od 7 meseci postojanja došao do brojke od blizu 1500 članova, koji svakodnevno razmenjuju svoja mišljenja, stiču nova poznanstva sa braćom Zvezdašima i prate svoj klub. Naš cilj nije ni veliki broj ljudi, ni popularnost portala, već isključivo uspeh Crvene zvezde, ali podaci za poslednjih par meseci i broj ljudi koji nas svakodnevno prati, govori nam da smo na dobrom putu i da opravdavamo vaše poverenje. Nadamo se da će tako i ostati.

I ove sezone nastavićemo tradiciju sa velikim brojem intervjua sa ljudima koji su na ovaj ili onaj način vezani za naš klub. U prethodnih par meseci imali ste prilike da čitate razgovore sa Valterom Zengom, Robertom Prosinečkim, Svetislavom Pešićem, Dejanom Savićevićem, Tozom Mijailovićem, Saletom Jankovićem, Milanom Gurovićem, Milanom Biševcom i mnogim drugima, a u narednom periodu očekuju vas novi, veoma zanimljivi razgovori.

Nova rubrika bića ona posvećena slavnoj istoriji našeg sportskog društva i klubova, koja će biti objavljivana svake sedmice, pod nazivom „Slavni dani naše prošlosti“, sa ciljem da svim Zvezdašima približi istoriju Crvene zvezde i omogući im da saznaju neke stvari koje do sada nisu znali. Takođe, svake nedelje čitaćete i „Utisak nedelje“, koji će se baviti najupečatljivijim dešavanjima iz prethodne crveno-bele nedelje. Tu će kao i do sada biti „Učinak Zvezdaša širom sveta„, koji će pored fudbala biti proširen i na košarku!

Na MCZ forumu moći ćete da pratite i veoma detaljnu statistiku naših timova u različitim sportovima, koju ćemo redovno objavljivati i na sajtu. Naša ekipa dobila je nekoliko novih članova i modernizovala svoju opremu, tako da će konferencije za štampu, utakmice, treninzi biti odlično ispraćeni tokom cele sezone.

Pored toga, sve što se dešava u našem klubu možete čitati i na našoj Fejsbuk stranici, koja broji preko 25 000 ljudi, kao i na Tviteru, na kojem imamo blizu 2000 pratilaca, što je brojka kojom smo veoma zadovoljni.

Multimedija koje će biti u izobilju, nalaziće se u našoj galeriji koju možete pronaći na sajtu, kao i na YouTube kanalu. Ukoliko želite da nam se obratite putem mejla, to možete učinite preko adrese info@mojarvenazvezda.net

Sa ponosom vas obaveštavamo i da je kao plod odlične saradnje sa sportskim društvom naša ekipa volonterski napravila sajtove ženskog košarkaškog i ženskog rukometnog kluba, kao i da će još nekoliko sajtova za manje ispraćene klubove biti aktivirani tokom leta.

Kao i do sada, trudićemo da vam pružimo sve informacije vezane za Crvenu zvezdu, da ostanemo objektivni i nepristrasni, uz kritički odnos prema svemu što nije u službi Crvene zvezde. Svi vi ćete na MCZ-u uvek moći da komentarišete dešavanja bez cenzure od strane administratora, sa maksimalnom slobodom mišljenja.

Hvala na ukazanom poverenju, ostanite i dalje uz nas, a mi ćemo se truditi da postanemo još bolji i opravdamo vaše poverenje!

Podeli

Komentari

9 Komentara na "Nova sezona na MCZ-u"

Obavesti me o
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshock???cooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsad!?ideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Slike
 
 
 
Audio i video fajlovi
 
 
 

Poređaj po:   najnovijim | najstarijim | najviše glasova
Vlada Tosic
Gost
Vlada Tosic
jul 18, 2012 02:14

Nemojte samo da se uobrazite !

AleksandarSM_91
Gost
AleksandarSM_91
jul 17, 2012 20:28

Jedva cekam! Sajt je stvarno odlican, svaka cast na trudu.

roberto RS
Gost
roberto RS
jul 17, 2012 20:08

e admine oceli prezentacija dresova biti ove godine jeli nikad kazete 15tog a ono sledece godine ako nemozete dres pretstaviti na vrijeme necudime da se igraci bune sto nedobijaju platu fala za nista

Dražen
Urednik
jul 17, 2012 20:24

E vidiš, to je prednost registrovanih korisnika foruma.. Mi smo tamo više puta objasnili. Broćić je u intervjuu koji ste mogli pročitati na našem sajtu rekao da će promocija biti oko 15.07. .. Ali zbog ispravljanja boja brojeva (ili nečega u tom fazonu) to je odgođeno, pa je crveno-bijela garnitura stigla tek juče na Marakanu. Zbog toga će naši igrači u Bjelorusiji igrati u crvenim dresovima, a u revanšu u prvoj garnituri.

SympathyChan
Gost
SympathyChan
jul 17, 2012 20:22

Veće muke pročitati ovaj tvoj komentar nego sašiti dres za sve provtimce. Biće kad bude.

Marko BP
Gost
Marko BP
jul 18, 2012 02:34

Simpaticni uvijek u svom stilu… :D

ajzak
Gost
jul 17, 2012 20:16

Dresovi ce biti predstavljeni kada ti naucis pravopis.

igor
Gost
igor
jul 17, 2012 20:22

A sta si ti profesor srpskog pa da nekom pricas o pravopisu!!!

ajzak
Gost
jul 17, 2012 21:31

Da.

wpDiscuz