Jednostavno ljubav!

Jednostavno ljubav!

1856
8

Slušali smo i čitali mnogo puta o ljubavi prema Crvenoj zvezdi, mnogo puta su to bili marketinški trikovi, mnogo puta napamet naučene floskule…jednostavno, poljuljana je vera svih nas u čistu ljubav prema našem klubu. Svaku vest uzimamo s rezervom, uvek u podsvesti imamo strah od nove laži i manipulacije zvezdaške javnosti.  Lagali su mnogi, ali zna se ko nikada nije. Oni koji vole bezuslovno, bez finansijske nadoknade, bez koristi i skrivenih namera. Oni koji su bili tu kada se pisala slavna istorija, kada su se nizale pobede, oni koji su ostali tu kada su kola krenula nizbrdo i kada su svi drugi digli ruke.  To smo, naravno, mi navijači. Najbolja i najvernija publika na svetu. Stub koji održava veličinu našeg voljenog kluba.

Pročitajte još  Lans hoće da preotme Kangu

Dokaz iskrene ljubavi ovog puta dolazi iz Nevesinja. Grupa ljudi crveno-belog srca rešila je da svojoj ljubavi podigne obeležje kakvo zaslužuje-  grb Crvene zvezde u gigantskoj veličini na planini Velež, na nadmorskoj visini od preko 1300 metara. Nekadašnji simbol bivše socijalističke države, zvezda petokraka, biće protvoren u grb našeg kluba koji će zauzimati površinu od 21000 metara kvadratnih!  U ovom trenutku postoji samo zvezda, čiji svaki krak ima dužinu od 60 metara i širinu od pola metra, koja je u dosta lošem stanju i moraće biti obnovljena. U planu je i izgradnja zida koji će formirati štit oko zvezde u dužini od 750 metara i njegova širina će takođe biti pola metra. Kada izgradnja bude završena, dužina štita od vrha do špica će iznositi 170 metara.To je plan nastao u užem društvu navijača iz Nevesinja, ali će za njegovo sprovođenje biti potrebna podrška i asistencija svih Zvezdaša koji su u prilici da pomognu. Kreatori ideje su uvereni da će plan sprovesti do kraja i da će na tom mestu moći da se okupljaju svakog 29. maja u znak sećanja na najveću pobedu u našoj klupskoj istoriji.

Pročitajte još  Ništa od Ruiza, Zvezda juri Mučea!

To je duh zvezdaštva koji ne zavisi od uspeha kluba i koji jača svakog dana uprkos problemima koji su nas zadesili. Veliki pozdrav za našu braću iz Nevesinja i mali vid podrške sa željom da istraju u svojoj nameri.

Podeli

Komentari

8 Komentara na "Jednostavno ljubav!"

Obavesti me o
avatar

Poređaj po:   najnovijim | najstarijim
Gile delija
Guest
Array
Gile delija
avg 2, 2012 00:33

Bravo braco Hercegovci! Uvek je Hercegovina cela bila crveno-bela.
E koliko puta da ponavljamo: „gde ste videli da Srbin navija za jsd franjevac“

Ocenite komentar: Thumb up 0 Thumb down 0

Branimir
Guest
Array
Branimir
avg 2, 2012 01:18

Samo ovi što igraju kozaračko kolo.

Ocenite komentar: Thumb up 0 Thumb down 0

Gile delija
Guest
Array
Gile delija
avg 2, 2012 08:37

I 6.licka i 7.krajiska, j..bo ih tito i tudjman.

Ocenite komentar: Thumb up 0 Thumb down 0

van basten
Guest
Array
van basten
avg 2, 2012 00:01

svaka cast za ove zvezdase

Ocenite komentar: Thumb up 0 Thumb down 0

gogo
Guest
Array
gogo
avg 1, 2012 23:48

Mozemo preorati cijelu hercegovinu i sve staviti pod znak,al kakve nam koristi,kada nam na marakani nedaju da okačimo zastavu iako putujemo 1,000-kilometara da gledamo 90-minuta ZVEZDU….

Ocenite komentar: Thumb up 0 Thumb down 0

Grb Zvezde
Guest
Array
Grb Zvezde
avg 1, 2012 20:49

Hvala na podršci uvjek je dobrodosla!

Ocenite komentar: Thumb up 0 Thumb down 0

gile
Guest
Array
gile
avg 1, 2012 20:49

i zivot za tebe cu dati!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ocenite komentar: Thumb up 0 Thumb down 0

Joe
Guest
Array
Joe
avg 1, 2012 20:44

Ako navijanje bude dobro i ako smo poradili na psiholoskom planu trebali bi da dobijemo

Ocenite komentar: Thumb up 0 Thumb down 0

wpDiscuz