Nekadašnji igrači Zvezde raspucani, Ožegović opet pogodio

Nekadašnji igrači Zvezde raspucani, Ožegović opet pogodio

482
39

Širom Srbije, juče su odigrane „generalke“ pred start novog državnog šampionata, a nastupio je i veliki broj nekadašnjih igrača Crvene zvezde ili onih koji su pozajmljeni drugim klubovima.

Krenućemo od najiskusnijih. Najbolji strelac prošlogodišnjeg prvenstva, Darko Spalević nastavio je u istom ritmu i ovog leta. U remiju svog Radničkog, protiv komšijskog Borca, u 63.minutu realizovao je jedanasterac i postavio konačnih 1:1.

Još jedan iskusan igrač, bivši reprezentativac, Veseljko Trivunović, takođe je pogodio „sa kreča“, a rezultat između OFK-a i Inđije završen je istim rezultatom kao onaj u Čačku (1:1).

U Jagodini su se sastali istoimeni klub i novi član elite, Real sa Nišave, za koji nastupa sin legende našeg kluba i šeste Zvezdine zvezde, Dragiše Binića. Vladan Binić, momak koji praktično nikada nije zaigrao za naš klub pogodio je mrežu domaćina u samom finišu i postavio konačnih, miroljubivih, 2:2.

Pročitajte još  Božović: "Pravedan rezultat"

Na Banjici su snage odmerili prestonički rivali, Rad i BSK, a rezultat je, čudno ili ne, i ovde bio nerešen – 1:1. Za Rad je nastupilo mnogo igrača koji su nekada nosili crveno-beli dres, a posebno se istakao momak koji je poslednji Marakanu zamenio Banjicom – Goran  Čaušić. On je zatresao protivničku mrežu, za vođstvo svoje ekipe u 6.minutu meča, ali su Borčanci do kraja uspeli da izjednače rezultat.

Pročitajte još  Zvezda osvojila samo bod u Subotici

Za kraj, ono što nas i najviše zanima – Ognjen Ožegović opet je bio strelac za Banat. Ognjen je ovog leta otišao na pozajmicu u Zrenjanin i već na prvom meču bio strelac. I juče, protiv Hajduka, korpulentni centarfor bio je precizan i pokazao da samo 18 godina može biti udarna igla ovog tima u novoj sezoni. I svi mi se nadamo da će Ognjen nastaviti ovu seriju i u zvaničnim utakmicama i vrlo brzo zaslužiti ponovni poziv na Marakanu.

Podeli

Komentari

39 Komentara na "Nekadašnji igrači Zvezde raspucani, Ožegović opet pogodio"

Obavesti me o
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshock???cooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsad!?ideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Slike
 
 
 
Audio i video fajlovi
 
 
 

Poređaj po:   najnovijim | najstarijim | najviše glasova
ivan
Gost
avg 6, 2012 13:17

ozegovica pod hitno vratiti u zvezdu na prolece. takav spic nam je potreban. lazovic da predje na levo a kasalica da ide desno. da se dovede jedan ofanzivni vezni .jel ste videli braco kakav kompleks imaju glodari premiraju omoniju jel vidite koliko smo mi koplja ispred njih.

jagodina navija za zvezdu!
Gost
jagodina navija za zvezdu!
avg 5, 2012 15:35

ignjatijevic je prosao nasu omladinsku skolu ;) :D

istina
Gost
istina
avg 5, 2012 15:13

bitno da mu je robi dao sansu….

istina
Gost
istina
avg 5, 2012 15:15

Vidim da dobijaju sansu i Asamoa,Lukovic,Stojkovic,Spajic…. Imali smo pola sezone prosle za eksperimentisanje i nista nismo (ili bolje reci ON) uradili….

rema
Gost
rema
avg 6, 2012 12:00

sinoc su dobili sansu i izgubili od kostolca,i sta cemo sad??

milos 90
Gost
avg 5, 2012 14:37

To !!!! Jedva cekam da nam se vratis …….

MILAN KG
Gost
MILAN KG
avg 5, 2012 14:04

steta za ovaog malog umesto sa ga nas kvazi trener je pustao bar po 20 minutakao i ove mlade momke sto je prikljucio dzaba ako ne dobiju priliku u nasoj drljavoj ligi

azy
Gost
azy
avg 5, 2012 13:32

Bravo za Ozega!A,zasto nema nigde informacije da Zvezda danas igra u Kostolcu,doduse ne prva postava,ali rezerve i jos par klinaca iz omladinske selekcije?

Aimar
Gost
Aimar
avg 5, 2012 13:23

Mali Ozegovic je izmislio fudbal za Kasalicu!!

im
Gost
im
avg 5, 2012 14:15

Nemoj tako, dobar je Kasalica… Bori se i brz je …

Aimar
Gost
Aimar
avg 5, 2012 14:41

Bori se i brz je? I sad tako sto se bori trebam da ga trpim 3 sezone,na borbenost moze da me kupi za 3-4 utakmice,ja od napadaca ocekujem golove…

Dejan Zvezdas Ivanjica
Gost
Dejan Zvezdas Ivanjica
avg 5, 2012 14:45

Daj brate ne ke.aj,Kasalica je extra igrac…da imamo jos nekog kao sto je on bilo bi dobro…Brz je,okretan,snalazljiv,svaku sansu koristi…aj realno,kad smo u poslednje vreme imali spica koji koristi sanse kao on?

MILAN KG
Gost
MILAN KG
avg 5, 2012 15:52

dobar je ali si malo preterao ekstra igrac nije treba jos puno golova da postigne da bih stekao takav epitet dao je golove naftanu smederevu partizanu… tek treba da se dokaze u evropi sa ozbiljnim protivnicima a u nasoj smesnoj ligi da da bar 15 gologva.

wpDiscuz