Женска кошаркаКошарка

Кошаркашице поново убедљиве

Кошаркашице не посустају! У 9. колу Прве женске лиге, црвено-беле девојке и даље су непоражене, а овога пута „страдале“ су гошће из Врбаса:

Црвена звезда-Врбас Медела 87:59

Да ће страшна серија Црвене звезде бити насављена и после 9. кола, било је јасно већ у 7. минуту када су црвено-беле повеле са 11:2. Разилка је из минута у минут само расла у корист Црвене звезде, а одличне Јовановић и Папић „решетале“ су кош ривала. Екипа из Врбаса никако се није снашла, иако су на моменте показали само делић онога што знају. Једноставно, много боље кошаркашице Црвене звезде нису им дозвољавале да дођу до своје игре, те су црвено-беле девојке забележиле још једну убедљиву победу сходно очекивањима.

Црвена звезда-Врбас Медела 87:59 (23:11, 16:17, 29:18, 19:13).

Дворана: Баскет Сити.
Гледалаца:50.
Судије: Ковачевић, Петровић, Тадић.

Црвена звезда: Гапић, Дијан 7, Никшић, Црвендакић 3, Радовић 6 (7ск), Станаћев 10 (9ас), Вучковић 12 (11ск), Иванишевић 3, Карановић, Папић 21(7ск), Јовановић 25 (8ск).

Врбас: Живановић 20, Миљановић, Петковић, Радоњић 4, Јововић 14, Џувер 2, Цукић 8, Стошић, Јововић, Рајић, Мишковић, Прајс 11.

У 10. колу, кошаркашице Црвене звезде гостоваће Јагодини, која је уз Црвену звезду једина екипа која није осетила горчину пораза у досадашњем току сезоне.