КошаркаМлађе категорије

Успешни кадети и јуниори

Кадети Црвене звезде савладали су на гостовању екипу Флеша 70:62. Победу црвено-белима донела је одлична трећа четвртина коју су решили у своју корист (20:12) након чега домаћин није могао да се врати у меч. Изабранике Вање Гуше до победе су предводили Лазаревић са 10 поена и 18 скокова и Симић са 13 кошева и по четири скока, асистенције и украдене лопте. После овог кола Црвена звезда има седам победа и један пораз.

Флеш – Црвена звезда 62:70 (12:16, 15:15, 12:20, 23:19)

Црвена звезда: Симић 13, Пријовић 8, Даскаловић 8, Петровић, Вуликић, Стојановић 10, Митровић, Лазеревић 10 (18ск), Радишић 10 (9ск), Кенић 9, Дрљача, Миладиновић 2.

Црвено-бели јуниори славили су у дербију кола Војводину Србијагас резултатом 79:66. Звезда је одлично отворила меч и на полувремену је имала предност од десет разлике (41:31). Изабранике Слободана Клипе предводили су Марко Тејић са 24 поена и пет скокова, док је Марко Гудурић убацио 20 кошева уз осам скокова. Након овог кола Црвена звезда налази се на првом месту са скором 7-1.

Црвена звезда – Војводина Србијагас 79:66 (20:13, 21:18, 17:15, 21:20)

Црвена звезда: Скокнић 8 (5ск), Воркапић 6, Гудурић 20 (8ск), Јовановић 3, Ракичевић, Првуљ 2, Ступар, Станојевић 4, Каплановић 2, Добрић 6 (10ск), Пековић 4, Тејић 24 (5ск)

Вест можете коментарисати и на нашем форуму.