ПрипремеФудбал

Црвена звезда – Локомотива Тбилиси (2:0) ВИДЕО

pripremeЦрвено-бели играју други меч од када су дошли на други део припрема. У јучерашњем дуелу, изабраници тренера Александра Јанковића били су бољи од аустријског Рида (3:0). У данашњем дуелу са Локомотивом поред “резервиста“, играће и Весић, Ожеговић, Спајић и Пантић.

Почиње меч Црвена звезда – Локомотива. Звезда у саставу Весић – Пантић, Крнета, Спајић, Рељић, Мијаиловић, Димитријевић, Вешовић, Каду, Ожеговић, Михајловић.

И даље је 0:0. Михајловић је имао два покушаја и једну асистенцију за Кадуа, најагилнији је за сада, али није био прецизан. Звезда напада од самог старта. Вешовић покушава главом, али право у голмана Грузијаца.

И даље је 0-0, Звезда напада и, према извештају новинара Моцарт спорта са лица места, гол виси у ваздуху.

Гоооооол! 27. минут игре. Убедљиво најбољи играч на терену Мендеш Каду постиже погодак за водство Црвене звезде на асистенцију Чаве Димитријевића.

33. минут игре, црвено-бели поново добијају црвени картон. Овога пута добио га је Огњен Ожеговић, због старта са две ноге, по мишљењу судије Ражковског. У игру улази ново појачање Луис Гаридо!

Почело је друго полувреме. Поново Каду одлично проиграва лопту за Вешовића, али овај пребацује цео гол са 7 метара!

Мирно друго полувреме, неколико покушаја Кадуа и Михајловића, али нема промене резултата. Савићевић је заменио Пантића.

Гоооооооол, 2-0 за Црвену звезду! Наставља да се намеће млади Михајловић, који је и на овом мечу погодио, из јако тешке позиције, и тако бива награђен за агилност коју је приказао од самог старта утакмице! Асистент Мијаиловић, након акције Кадуа!

Звездине утакмице у Анталији постају комичне. Поново престрога одлука судије и црвени картон за Чаву Димитријевића, трећи на овој утакмици! Бајковић са клупе добацује да је судија заборавио жуте картоне.

Крај утакмице. Црвена звезда – Локомотива 2:0
Стрелци:Каду и Михајловић
Асистенти:Димитријевић и Каду
Играч утакмице: Мендеш Каду
Чава Димитријевић и Ожеговић добили су по црвени картон.