Домаћа такмичењаКошарка

МЦЗ у Ужицу: Звезда убедљива на старту Суперлиге!

38После 20 година кошаркаши Црвене звезде гостују у Ужицу где ће их вечерас од 19 часова дочекати екипа Слободе. Извештачи МЦЗ-а се налазе на лицу места, па све занимљивости и ток утакмице из Ужица можете пратити путем нашег сајта и фејсбук странице.

-Навијачи се окупљају у све већем броју и већ сад се може рећи да ће кошаркаши Црвене звезде имати велику подршку вечерас.

-Кошаркаши Црвене звезде изашли су на загревање. На пола сата до почетка утакмице дворана је испуњена до последњег места, а на део са Звездиним присталицама нема игла где да падне.

-Звезда ће наступити у следећем саставу: Лазић, Цветковић, Браун, Нелсон, Скот, Катић, Савовић, Суботић, Ракочевић, Симоновић, Митровић, Радивојевић.

-На половини првог периода резултат је 9-9.

-На крају прве четвртине Слобода води резултатом 21-20.

-Навијачи Црвене звезде праве фантастичну атмосферу.

На два минута до краја првог полувремена Звезда има предност 44-41, а сјајну партију бележи Браун који већ сад има 9 поена.

-Звезда води на полувремену резултатом 46-43.

-Три минута пред крај треће четвртине Звезда има предност од 6 поена (54-60).

-Наши кошаркаши су веома убедљиво добили трећи период, па је резултат пред последњу четвртину 69-55 за Црвену звезду!

-И на овом мечу капитен Игор Ракочевић приказује још једну сјајну партију!

-Предност нашег тима расте из минута у минут, а ако се овако настави Слободи прети права катастрофа. Тренутни резултат је 87-57 за црвено-беле!

-Убедљива победа нашег тима у Ужицу! На крају последње четвртине резултат је 97-66, којим су изабраници Владе Вукоичића потврдили највише амбиције у Суперлиги Србије и борбу за титулу првака!